Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélgetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélgetni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Értitek nem is azzal van a gond h odamenjek vkihez beszélgetni,mert bárkit gond nélkül leszólítok.

Csupán azzal h fogalmam sincs h miről beszélgessek egy lánnyal,egyszerűen nem tudok senkinél sem bevágódni,facen is a szia mizu mit csin ma-nál tovább nem tudok eljutni.

Kérlek segitsetek!

Köszönöm szépen előre is!

21/F


2013. máj. 7. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amiről a fiúkkal
2013. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
zenéről, filmekről, hol dolgozik, vagy épp hova jár suliba, mit tanul, miért azt választotta, ilyenek. én nem tudom, hogy ti fiúk miről szoktatk beszélni, de gondolom zenéről, filmekről biztos, meg esetleg fociról, azt nem biztos, hogy egy lány szereti, ha szereti, akko arról is lehet, vagy F1, ilyenek.
2013. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
próbálj találni egy közös témát és indulj el azon
2013. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

annyi a baj h mindig feleslegesnek érzem magam,én legfőképp kocsi-motor témát szeretem habár ez kb senkit sem érdekel,mmint lányokat.

Külsőre sem vagyok vmi megnyerő,kb hosszú hajjal eleve hátrányból indulok... :)

2013. máj. 7. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a gondom. Egyszerüen el nem tudom kézelni mi a fészkes fenéről tudnak a párkapcsolatosok társalogni a nőkkel. F. 27 vagyok amúgy. Egyszer szólítottam le egy nőt,de azzal is majd behánytam, annyira nyögvenyelősen ment 20 percnyi beszélgetés. Gondolhatod,hogy akkor heteken-hónapokon-éveken át mi lenne :))

Aztán hagytam a fenébe, azóta se beszélek nőkkel, annyira unom őket.

A baj ottvan, hogy engem csak a férfias dolgok érdekelnek, és állatira nem tudok nemtől függetlenül olyanokkal társalogni ,akik nem az én érdeklődési köröm ,akik nem az én szintem, társaságom, nem hozzám valóak. Ez van.

Gondolom te is eléggé kategorizálhatsz ezek alapján.

A nőkben meg az a baj,hogy nem a horrot, nem az erőszakot, nem a sötétséget szeretik, meg nem a vad zenéket stb.... hanem az ilyen rózsaszín dögunalmas romantikus szarságaikat. Ezektől meg totál bealszok.

Olyan társalgásra meg nekem nincs szükségem, amikor nekem kell valami engem nem érdeklő unalomtömegről társalogni vele, egyszerüen agyilag fáarsztó mindig olyan témákat kitalálni, amiről igazából akar a tököm beszélni, csak azért hogy betársalogjam magam a lucskos pinájába. Ennyit az egész nem ér!

Valóban igaz, egyébként bármiről lehet velük beszélni, ami általános, uniszex témakör, csak más kérdés, hogy ez a társalgás téged voltaképp leköt-e ? érdekel -e? Ér e egy tíz perces dugás annyit,hogy heteken ,hónapokon át feszenj, unatkozz vele. MERT NEKEM NEM!

Én például ezért választom fizetős nők társaságát, mert ott lehet rögtön a lényegre térni, és nem kell unalmasat bájologni.

Olyan nőt ,akivel meg szóbaállni jó, érdekes, háát, 1 a millióból.....fogd ki.

2013. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimmm ***** válasza:
Ha már az elején akadozik a dolog akkor miért strapálod magad? Ha nincs téma akkor nincs. Felejtős.
2013. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pl a spontán pasikat szeretem:) ne ilyen sztenderd szöveggel írjon rám, hogy mizu, mikor alig ismer, hanem valami életszerű kérdéssel. Persze ehhez jó, ha neked is érdekesek a hetkoznapjaid:) De ha már itt tartunk, tuti meglepne, ha egy pasi a véleményemet kerné..mondjuk épp menne valahova..vagy csak valami extra témával írna rám:))(22l)
2013. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
naa végre vki aki kb ugyanúgy látja a dolgokat mint én. :D
2013. máj. 7. 23:32
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös nagyon jól megmondta, engem úgy szintén a férfias témák érdekelnek, de nem is ez a lényeg, látom a környezetemben élő párokat, hallom hogy miről beszélgetnek: hova menjünk bevásárolni, melyiket vegyük meg, milyen színű legyen, így a kolléganőm meg úgy

szóval az ilyen beszélgetésekben arról van szó amit a nő hallani akar szinte mindig, ha vmi nem érdekli azt egyértelműen jelzi de véletlenül sem tűri el a sok zagyvaság mellett amit ő hord össze, volt úgy hogy a hölgy jelezte ha tovább beszélgetünk az ő jelenlétében az űrkutatásról akkor kimegy a szobából, mert őt ez nem érdekli nem tud hozzáfűzni ezért biztos hülyének nézzük, pedig lehet mi sem vagyunk okosabbak :), de persze ezek szélsőséges példák..

2013. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát akkor vágasd le a hajad :DDDD
2013. máj. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!