Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Mi volt a legdurv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Mi volt a legdurvább dolog, amit részegen tettetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából az érdekelne, hogy milyen cikis dolgokat műveltetek részegen, és mennyire bántátok meg, vagy hogy pl másnap józanon, hogyan álltatok az egészhez.

Előre is köszi a válaszokat, és léygszi csak az írjon, aki a kérdésre válaszol :)



2013. máj. 8. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, nem emlékszem.:)
2013. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
egymás péniszét méregettük xD
2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem megnősültem
2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Kiugrottam egy kocsiból
2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Semmi sose voltam még részeg

18/f :D

2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Smároltam egy vadidegen sráccal.
2013. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
5ünket majdnem elkapott egy b*zi egyedül, de elfutottunk:D
2013. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy srác, ismertem pár hónapja, egyszer le is feküdtünk egymással. Találkoztunk újra egy bulin és hát már ott sem volt teljesen titkolt szándéka, hogy együtt távozunk a helyszínről. Ez be is következett, de mire hozzá értünk nálam nagyon beütött a pia és valahogy önmagamból kikelve majdhogynem megerőszakoltam :D persze, ő is akarta, de nagyon brutálisan viselkedtem. Ő másnap délelőtt ment dolgozni, és az első menet után ő kész is lett volna, hogy aludjon...de én nem hagytam. Pedig kérte, hogy neki fel kell kelnie...de újra kvázi erőszakot tettem rajta. Reggel nagyon égett az arcom...igazából azóta is ég az arcom, ha az esetre gondolok :D

23L

2013. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Fél éjszakát az egyik osztálytársammal töltöttem aki nem is jött be, előző voltam újra
2013. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Én nem iszom,de hallottam egy olyan sztorit,hogy a srác több száz kilométert haza jutott és elhozott egy bárszéket is :D
2013. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!