Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek a helyzetet, ha egy kialakuló kapcsolatotokban a másik fél elhanyagolna, mert stresszes időszakot él meg? Mi a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jól alakultak a dolgaim, azt hiszem, össze is jöttünk. Munka mellett érettségizik most, én is most érettségizem. Nehéz neki, tudom, fáradt, ideges, de napok óta nem is beszélünk. Tegnap találkoztunk miután megírtuk az érettségit, kérdezte, hogy sikerült, de ennyi. Még csak puszit sem adott, nem hogy megcsókolt volna.


Eddig nagyon sokszor keresett, általában ő keresett engem, nagyon sokat beszélgettünk, de most semmi. Nekem nagyon hiányzik. Én is fáradt, feszült, ideges vagyok, és olyan jól esne tőle egy ölelés vagy valami. De úgy vagyok vele, hogyha kicsit megnyugszik és úgy érzi, majd keres. Én nem akarok ráakaszkodni meg semmi, még múlt héten írtam neki egyszer, akkor is távolságtartó és hideg volt. Ezek után már nem tudom, mit tegyek. Nekem ez így nagyon rossz. Folyton azon kattogok, hogy mi van, ha velem van baja.


Másokkal jól el van, a barátaival, meg más lányokkal beszélget reggel, meg érettségi után is, engem meg teljesen elhanyagol.


Megértem, hogy fáradt és ideges, nem is várom el, hogy folyton velem legyen vagy bármi, de ha tegnap is találkoztunk, egy ölelés vagy egy csók jól esett volna.



ti hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet? Mi a legjobb ilyenkor?


2013. máj. 8. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Valahol meg lehet érteni,de nem biztos hogy a stressz miatt hűvös csak...lehet már nem akarja annyira az egészet.Nem keresném többet,ha mégis felbukkanna és nem változtatna a viselkedésén,kocc lenne.
2013. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén: a stressz még senkit nem gátolt meg abban, hogy egy alakuló kapcsolatban lelkes és odaadó legyen, illetve mégis: de ez inkább belső stressz. Valószínűleg inkább megijedt a kapcsolat lehetőségétől. Én valószínűleg őszintén elbeszélgetnék vele arról, hogy mit szeretne, próbálnám oldani a feszültséget és legalább én jól érezném magam a bőrömben, aztán ő eldönti, hogy követ ebben, vagy marad a begubózás szintjén. (Hasonló helyzetben vagyok és én ezt teszem.)
2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ismerőseire van ideje, rád is lehetne.
2013. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek után én nem vagyok képes keresni őt. Miért hívjam, mit mondjak, mit írjak neki?! Úgy is csak távolságtartóan válaszol, esetleg visszakérdez. Már amikor összejöttünk, akkor is láttam, hogy nagyon ki volt merülve, ideges és feszült, szóval tudtam, hogy ez vár rám, de nem gondoltam volna, hogy ennyire nehezen fogom viselni.

Abban bízok, hogy most már keresni fog, hiszen holnap megírja még az angolt, aztán kicsit kifújhat. Viszont, ha keres, el fogom mondani, hogy nekem ez rosszul esett és fájt..

2013. máj. 8. 21:57
 5/9 anonim válasza:

Szia!


Szerintem is ülj le vele és beszéld ezt meg! Sajnos tudom milyen ez amikor ilyen hűvösek az emberrel.


Sok sikert! :)

2013. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Azóta megoldódott a problémám, bár nem pont úgy, ahogy gondoltam. Na mindegy, próbáltuk megbeszélni a dolgot, de megharagudott rám, pedig nem én bántottam meg, csak rákérdeztem valamire, hogy jól látom-e a dolgokat. Azóta nem is beszélünk, de talán nem is baj, ha tényleg ilyen gyerekes, hogy nem lehet vele megbeszélni egy problémát, mert rögtön megsértődik, akkor nem is illik hozzám.
2013. júl. 11. 10:56
 7/9 anonim válasza:
Szívesen. :) Leglább látod,hogy vele nem érdemes foglalkoznod.Sok sikert a továbbiakban!
2013. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Köszönöm. :))
2013. júl. 12. 20:54
 9/9 anonim válasza:
Szívesen! :) Írj nyugodtan,ha kell vmi segítség. :)
2013. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!