Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Ti hogy szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti hogy szeretitek, ha a lány kezdeményez? Mivel lehet felkelteni az érdeklődéseteket? Hogy azért mégse nyomulós legyen, de észrevegyétek.

Figyelt kérdés
Nem ilyen "jelekre" gondoltam,mert sokszor olvasom,hogy nem értik:D Hanem úgy egyáltalán,hogy jó felvenni a kapcsolatot? Kerek perec bejelenteni,hogy bejössz nekem? Vagy más? Kiváncsi lennék a véleményetekre:)
2009. szept. 29. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez a "kerek-perec" megoldás jól hangzik :D Bár az összes lány így csinálná :D
2009. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Első válaszoló, küzdj a lányért ha kell neked, milyen fiú vagy te, hogy ha elvárod a lányoktól h mind ezt csinálja? :)
2009. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell kerek-perec... menj oda a fiúhoz, és akármivel szólítsd meg. Segítségkérés, vagy bármi, ami ott éppen értelmes dolog.

Aztán, ha már beszéltél vele, akkor kiderülhet, hogy ő miben jó, vagy mit szeret. Akkor már célzottan hívhatod valahova. Ott meg már kiderül, hogy vonzódik-e hozzád?

2009. szept. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"Hanem úgy egyáltalán,hogy jó felvenni a kapcsolatot?"


Pl. beszélgetést kezdeményezve, bármiről. Eddig minden olyan kapcsolatom, amiben a nő kezdeményezett, így kezdődött.


"Kerek perec bejelenteni,hogy bejössz nekem?"


Nem biztos, hogy elérné a kívánt hatást / a kívánt hatást érné el.

2009. szept. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpi. Nem szeretem a szenvedős csajokat, akik több hónap után is még "talán"
2009. szept. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy szimpi nektek, hiszen nektek nem kell értük küzdeni, az öletekbe hullanak...hmm.

Jó azzal nincs baj, hogy ha oda mész hozzá beszélgetni, segítséget kérni, de szerintem ne te hívd el őt "randira" v egy találkára. És a legfontosabb, hogy ne fuss utána.

Első lépésként érd el, hogy beszélgessetek, msn cím csere stb...és akkor úgy is kiderül, hogy bejössz e neki v sem. Figyeld a jeleket, persze te is adhatsz neki pl: amikor beszélgettek megsimogatod a kezét v egy kicsit rávágsz a kezére olyan huncutul :) meg még sorolhatnám...

A buta fiúk szeretik, hogy ha a lány fut utánuk... jó oké tisztelet a kivét, mert van olyan aki nagyon félős, de az meg milyen férfi? Le lehet pontozni, de én nagyon az ellen vagyok, hogy egy lány kezdeményezzen. Ez mindig is a fiú dolga volt és lesz is.

2009. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előttem válaszoló...megértem és igazad van részben...

De ha egy lánynak tetszik egy fiú és a fiúnak nem...akkor azt hogyan csinálod, hogy ő kezdeményezzen?? Holott a fiú téged észre sem vesz...Csak nehogy azt mondd, hogy akkor is várod attól a fiútól, hogy jöjjön hozzád, ha még észre se vett és nem tudod hogy bejönnél neki vagy sem...


Amúgy h legyen témába is...ahhoz hogy felkeltsd a figyelmét a fiúnak dicsérd őt es kérdezgess tőle mithogy szeret és majd mondd el te is a véleménmyed azokról amit ő szeret és igy valahova eljuttok hogy majd elmondod hogy pl szereted a fiúkat és leirod h kb mienfiúk jönnek be neked...és kb azt a jellemzést mondod el amilyen a fiú..és akkro ez szerintem eléggé aranyos :DDD

2009. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Háát..ahhoz előbb beszélnünk is kéne:S:D Na mindegy:) Jöhetnek még válaszok
2009. szept. 30. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es,ha nem tetszik a fiúnak,akkor atól miért tetszene ha megmondja kerek-perec? akkor jobb ha nem vallja be. szerintem.
2013. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!