Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akiben biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akiben biztos voltam hogy bejövök neki, ezért nem is sürgettem a dolgokat hiszen nyeregben éreztem magam. Erre egy hete nem találkoztunk, ma kiszívott nyakkal jött be órára. Teljesen ki vagyok most mi legyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Felejtsd el. Amúgy meg hahó, osztálytárssal nem kezdünk :D
2013. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkéstél, más gyorsabb volt. Lehet hogy addig szórakoztál vele, mig megunta.
2013. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt hitted,hogy,majd,csak rad var?!ha nem benaztad volna el,akkor teszivhatnad a nyakat....
2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

megut várni rád idióta:DD

megszívtad és más szívta a nyakát:DD

2013. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az osztálytársam csak vannak közös óráink, és igen tudom idióta vagyok, ennek megfelelően is érzem magam most :S de mit tudnék tenni?
2013. máj. 9. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit...hagyd, hadd legyen boldog akivel akar....ha te kellesz neki akkor hidd el nem massal dug...stb...


Ne legyel tapados undorito pioca....lehet kvara felreertetted a jeleit...van nem egy ilyen ismerosom aki azt hiszi h az h valaki ramosolyog mar biztos ut az agyba...

2013. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keményen átvágott.
2013. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiszívott nyakkal? Az még divat? Jézusom...felejtsd el, az ilyen egy ótvaros...na..nem mondom ki mi...
2013. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak elszabadult a porszívó, de ha nem, akkor ráb@sztál barátom. :D
2013. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!