Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexuális férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiaknak általában tetszik George Clooney?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha sok érintett írna! Köszönöm!

2013. máj. 10. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok érintett, de az általánosítás sosem lehet jó. Biztos van akinek tetszik, de ha most megnézed a mostani képét , hát bizony nagyon megöregedett. Nekem csajszinak sem tetszik .
2013. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia! Azt reméltem és remélem még most is, hogy elsősorban homoszexuális férfiak VÁLASZOLNAK a kérdésemre és a véleményükre vagyok kíváncsi. Nem értem, hogy sok hozzászóló miért gondolja azt, hogy ír valamit egy kérdéshez, az válasszá válik... Az csak reagálás. Válaszokra vagyok kíváncsi, az érintettek részéről.
2013. máj. 10. 17:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem tetszett. De ha már olyan színészekről van szó, akiket a Vészhelyzetben láttam először, akkor Noah Wyle (Carter doki), hmmm... :)
2013. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem igen mindig is jó pasinak tartottam bár tény már kezd öreg lenni
2013. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem voltam még homoszexuális férfi.
2013. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Volt még itt egyéb válasz is, de azt úgy látszik, törölték - biztosan az első hozzászólónak nem tetszett, amit a második írt - ugyanis a második üzenet tűnt el, amelyben az elsőre reagált egy fiú.


Örülök, ha írtok még!!! Még midig érdekel a téma!

2013. máj. 10. 20:07
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért a heteroszexuális nőknek általában tetszik az G. C?
2013. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy kérdést felteszek ezzel kapcsolatban.Mi olyan nagy extra abban az ürgében?Tök átlagos az arca.Az egész ürgében a legnagyobb különlegesség,hogy sok pénze van és ki van kupálva.
2013. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Válaszokat szeretnék kapni, nem kérdéseket. Kösz.
2013. máj. 11. 16:25
 10/19 MrPifta ***** válasza:
Akkor VÁLASZként mondom, hogy ne általánosíts. Nekem nem, másnak igen. Nekem egy kövér, szakállas férfi tetszik, más férfinak egy nagymellű szőke nő
2013. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!