Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves fiúk nektek szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk nektek szóba se jöhegne teltebb lany? Az mar undorító, gusztustalan? Csak szigorúan vékony modellcsaj?

Figyelt kérdés
Jaaa..és a telt alatt nem egy 70kg+ ertem hanem tényleg csak teltebb..nem mégcsak nem id duci de nem sovany.
2013. máj. 10. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egész az érettségiig 63 kg voltam, és sosem voltam szingli. Szóval nem a "túlsúlyod" a probléma, hanem a hozzáállásod. Ez ugyanaz a szitu, mint amikor az alacsony pasik nyüsszögnek, hogy minden csajnak csak a magasak kellenek. Mi lenne, ha egyszer az életben magatokkal foglalkoznátok, nem mással?
2013. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Most akkor hány kilósra gondolsz?

Am vannak lányok akiknek sokkal jobban ál az ha kicsit"kövérebbek"

Ez alatt nem azt értem,hogy jól áll valakinek az,hogy 130kg hanem ha van egy két hurkája az még csinosít is rajta.

2013. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagy segge van??
2013. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hidd azt hogy mindenkinek a csontok kellenek..

Van aki kifejezetten a duci csajokra hajt. Van aki a piszkafákra. Van aki egy középutat lő be, és attól valamennyi kitérést elenged ha szimpatikus neki a lány. (pl. én)

Ne arra figyelj, hogy a média, meg a divat mit sugall, mert kifogod égetni magad lelkileg..

15/f

2013. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hat 58-60 kg..
2013. máj. 10. 23:05
 7/21 anonim ***** válasza:

1! egyet értek

amúgy ne izgulj, akinek bejön az ilyen alkat annak már fiatal korában is így van, N

2013. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a képet. Ő már teltnek számít?Vagy ő ki, a kérdező?(Szerintem nem)
2013. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

én 162 cm vagyok, 66 kg, ami azért nagyrészt izom, és tök feszes vagyok, nem is lötyög a hájam meg semmi, ehhez van egy viszonylag szép arcom, és mégse kellek senkinek. :D szóval a fiúknak mostanában a nagy mellű, de vékony, de jó fenekű lányok kellenek. hogy azt hogy hozzák össze páran, azt nem tudom, de tartsák is meg maguknak. :DD

15/L

2013. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Tudom már nem vagyok 15-16 éves de mióta elkezdtek érdekelni a lányok azóta ugyan az az állás pontom. Nem jó ha valaki nagyon vékony és az sem ha kövér. Legyen popsija dereka meg melle olyan jó formás nőies alakja legyen.

23/F

2013. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!