Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internet szex függő leszek/let...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internet szex függő leszek/lettem?

Figyelt kérdés
Van egy oldal ahol magyar csajokkal lehet webcam szexelni ha feltöltöd a kredited 3000ftból kb olyan 10 percig nézheted amit a csaj csinál és szólhatsz neki hogy mit csináljon meg stb.. Nincsenek csajozási gondjaim de most teljesen rákattantam erre hogy bármilyen csajt "megkaphatok" és már nem tudom hanyadszorra töltöm fel a kreditem több ezer forintal.Mit tegyek?Hogy hagyjam abba?Annyi jó csaj van ott fent hogy besz*rás
2013. máj. 10. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
jó gáz vagy, föleg, hogy vannak olcsóbb oldalak, meg van ahol alapból meztelenül vannak és igy a nézök kollektivan adakoznak a csajnak és akkor csinálja a kis mutatványait...am tök májer vagy, hogy van pénzed szexchatre meg csajaid is vannak (bár azt nem tudjuk, hogy annyira jó csajaid vannak e mint némelyik chatprosti)
2013. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na te sem vagy százas, egy csomó film van a neten...meg aztán 3ezerért leápol egy útszéli is
2013. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
love.hu-n a csevegö részlegen látszódnak a szexchat.hu "lányai" gondolom valami partnerség van a két oldal közt. Na de love.hun tudsz venni 500ft-ért is 390kreditet...és 100-150 kredit egy perc...szexchaten meg ki kell fizetned egyszerre sok kreditet.
2013. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress egyetemista ku.rvákat! Sokkal többet kapnál a pénzedért... :)


De én inkább a csajozást javaslom, főleg ha megy is!! :)

2013. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaja, sok ilyen kodolányis/bgf csaj megy el krválkodni, mert teszkó pénztárban kicsit lassabban gyülne mühajra meg iphone5-re...
2013. máj. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!