Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem történik semmi, amit ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem történik semmi, amit ne előzne meg egy álom. Mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés
Kaptam tőle egy képet amin ez állt. Szerintetek mit jelent?
2013. máj. 11. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

hát.. ez elég érdekes. egy szobában ülök a tesómmal és tőle is megkérdeztem és mindketten arra jutottunk, hogy semmit :D értelmetlenség.

ha ez ilyen szerelmes dolog akart lenni, akkor biztos elvont értelemben számít az álom szó.

magyarul, minden ami vele (vagy veletek?) történik arról ő már régen is álmodozott és vágyott rá. ? én kb. erre gondolnék, már persze ha szerelmes vonatkozásban kell ezt nézni, de ha képet kaptál tőle akkor gyanítom. de kérdezd meg tőle, hogy ő egyáltalán tudja-e mit akart vele :D

2013. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget neked is + a tesódnak is :) én is valami ilyesmire tippeltem, hogy ő már előre megálmodta hogy találkozunk, vagy valami ilyesmi... :) Nem egészen egyértelmű ez a szöveg. Amúgy ez a kép:

[link]

2013. máj. 11. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs mit. (:

akkor biztos az.. ez kb. annyit tesz, hogy mondjuk egy fiúba már régen is szerelmes voltam és pár év múlva beteljesedik vele a szerelem. és akkor így az álmom ő volt és az megelőzte rég a kifejletet.

vagy mi :D nehéz elmagyarázni, pedig ha elolvasom értem meg érzem magamban a jelentést.

2013. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kreativitás és az egyediség legősibb ellensége a kérdésben említett, azt a bizonyos képet küldő egyén.
2013. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó gonosz! (:
2013. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!