Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A korosztályom miért hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályom miért hiszi azt, hogy csakis részegen lehet jól szórakozni? 17/F

Figyelt kérdés

Senki se értse félre,nem vagyok a bulizás ellen,jó dolog az, viszont az már kiakaszt,hogy a korosztályom nem is ismer más szórakozási formát.

Én például társastáncolok,és szoktam társastáncos bulikba/bálokba járni.Az ilyen eseményeken senki nem részeg,mégis nagyon jó a hangulat,ahogy például az elsötétített táncparketten forogsz valami csinos lánnyal egy vérpezsdítő szamba zenéjére.Mivel senki se részeg,tökéletesen lehet beszélgetni/ismerkedni is.

Vagy játszom hangszeren,és néha leülünk pár zenés ismerősömmel kamarázni.Hatalmas élmény,amikor némi gyakorlás után végre felcsendül teljes erjéből és tisztán a darab.Abszolút szórakozás,alkohol nélkül is.


Azt se értem,hogy kiránulásokon miért kell mindenáron inni.Ha az osztállyal megyünk csak egy 3 napos kirándulásra,már hozza mindenki a piát.Most komolyan,nem lehet 3 napig kihúzni anélkül?


Ha elmondom,hogy a társastáncos bulikon nem iszunk,és mégis jól érezzük magunkat,mindenki kb. hülyének néz.Nem tudják elképzelni,hogy valaki ivás nélkül jól érezze magát.

De mi a francért?Vagy én gondolkozom rosszul?

17/F


2013. máj. 11. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnak táncolni, és nem tudnak hangszeren játszani.

A kirándulásoknak meg az ivás a lényege. Ott mindent szabad. Amúgy ha iszol jobban el tudod magadat engedni, nyitottabb vagy stb.

2013. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sokfélék vagyunk, ők így oldódnak fel. Más kérdés, hogy gyakran túl jóra sikerül a feloldódás, aztán meg jönnek majd a Megcsaltam, de őt szeretem kérdések itt. :)

Jól teszed, amit teszel, ha Téged ez tesz boldoggá, miért innál? :)

2013. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt én nem is,vitatom,igyanak csak nyugodtan:)

De azt nem értem,miért lehetetlen elképzelni,hogy valaki pia nélkül is jól érezze magát.

2013. máj. 11. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a te korosztályod.

22 vagyok de a barátokkal minden buliba iszunk alkoholt :D

Fura lenne ha a szombat esti programunk társastánc lenne, főleg úgy hogy 1 lány van és 4 fiú...

Van amihez kell a pia, van amihez nem :DD

2013. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az eleve egy szar buli ahol csak akkor érzed jól magad ha már részeg vagy . .. én sem értem , most én is elsős vagyok az új iskolámban, kérdezték hogy mit szoktam inni bulikon meg minden. én meg mondom nekik hogy nem szoktam inni , erre elkezdtek röhögni és azt mondták hogy: jól van jól van persze. (:D) ...-.-


De most éljük a hülyeség korát szóval én már ezeken nem is csodálkozom ... sajnos ....

16f

2013. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt mindenki másként teszi

az hogy hullára isszák magukat, ez van

elég a városban végig nézni, mi van a parton esténként

ezzel nem tudsz kezdeni semmit, valahol ez nevelés kérdése is, valaki csak így tud szórakozni

2013. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, ez a korosztály is ilyen, 22 éves vagyok. Osztállyal kellett menni 5 napra gyakorlatra, és minden este piáltak, de azt utálom a legjobban, amikor megpróbálnak rávenni. Nem azért nem éreztem jól magam, mert nem ittam, hanem mert nem kedveltem ezeket az osztálytársakat, és már az is fusztrált, hogy arra akartak rávenni, amit nem akarok.

Szerencsére van olyan baráti társaságom, akikkel nem iszunk (szilveszterkor sem), mert nem szeretjük az alkoholt, és vagyunk olyan idióták, mint mások alkohollal :D Szóval én sem igazán értem ezt a mentalitást, elég szomorú, ha valaki képtelen jól érezni magát pia nélkül. Néha már én érzem hülyének magam, amiért nem iszom, mintha ez lenne az elfogadott, a normális. De szerintem tarts ki az elveid mellett, ha nem akarod, nem kell. Akik meg csak így tudnak lazulni, azoknak egészségére.

2013. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baráti társaság kérdése. Elvagyok azzal aki nemiszik s azzal is aki igen, olykor én is szoktam velük. Ám mint újdonság és "olcsó" ezért élnek vele sokan, és szerintem ad egy olyan tapasztalatot az életedbe, amit más nemcsinál( mondjuk annyira nemtudsz vmi hülyeségen röhögni mint ittasan)
2013. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a társaság és a jó zene az, amitől igazán fel lehet oldódni. Voltam eddig két bulin, ahol egy cseppet sem ittam és mégis a legemlékezetesebbek voltak a jó hangulat miatt. :) Én sem szeretem látni, hogy mások bezzeg mindenhol isznak. A giminkben még kisebb botrány is volt, mert kilencedikesek(!) iskolai rendezvényen részegedtek le... Na őket el is ítélem.

17L

2013. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon becsülendő, hogy így állsz hozzá, ez tényleg ritka manapság, tartsd meg ezt a jó szokásodat. :) Én sem értem, miért jó az,ha az ember semmire nem emlékszik, mert a sárga földig leitta magát,mert "annyira jó volt a buli"... Nekem az számít jó bulinak, ha sok emberrel beszélgetek, jól érzem magam, értékes időt töltök el másokkal és erre másnap EMLÉKSZEM is. Annak semmi értelme, ha már fél óra után full részegen fetrengsz a saját hányásodban és másnap totál szarul vagy,plusz semmire nem emlékszel... Szerintem, ha valakinek már pia kell ahhoz, hogy jól érezze magát, ott gondok vannak... Persze mindenki úgy szórakozik, ahogy szeretne, ha nekik ez a jó, hát csinálják csak... Nem azt mondom, lehet inni mértékkel, én is szoktam, de azt én sem értem, miért kell "lenézni" azt, aki mondjuk egy pohár bor,sör, akármi után nem kér többet. Ha meg te "szólsz be", hogy miért isznak annyit, akkor meg háborognak, hogy "ők úgy szórakoznak,ahogy akarnak". Hát nekem meg megy pia nélkül is, akkor azt is fogadják el, hogy én így szórakozom és ne piszkáljanak, ha nem vagyok hajlandó lerészegedni -.- 19/L
2013. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!