Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónapokig napi rendszerességge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapokig napi rendszerességgel szeretkezünk a párommal és valami furát látok a nemi szervemen mi lehet az? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
tartós kapcsoaltba voltunk a párommal,hónapokig napi rendszerességgel szeretkeztünk óvszer nélkül.és a nemiszervem külső és belső részén kis bőrkeményedés/szemölcs formájú valamik vannak...ez a kis valami volt a párom szája fölött és kézfején is..mi lehet ez ??? orvosi eset ???

2013. máj. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
tyúkszem...
2013. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
????? lehet ilyen ?? és h lehet elmúlasztani ?? nem szemölcs ????
2013. máj. 11. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy tapasz-al ha az nem egy akko a bőrgyógyász leszedi folyékony nitrogén-el
2013. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és kb mennyibe fog az kerülni nekem ?
2013. máj. 11. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Szemölcs, vagy herpesz?

Igen amúgy, orvosi eset. (szerintem első körben nem szedi le, hanem ad rá valamit)

2013. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ad gyógyszert ami 7k és 10szem meg ha folyékon nitrogénel csinálja akkor első alkalom 4k de ha egy nem hozza le akkor vissza kell menni és akkor 2k alkalmanként
2013. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem tyúkszem bakker, hanem szemölcs.
2013. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és ha szemölcs akkor mik a teendők ????
2013. máj. 11. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Doki megnézi, hogy milyen fajta. (HPV és rák összefüggés miatt, ha ez mond valamit)

Aztán ad rá szert, vagy leszedést javasol.

Nyugi, általában ártalmatlan, de ellenőrizni kell.

2013. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen valószínű, hogy ez HPV (humán papillomavírus).

Nem tudom, hogy lány vagy-e vagy fiú (nem derült ki a kérdésből), de ha lány vagy, akkor azonnal nőgyógyász, mert sürgősen ki kell kezelni, mivel akár rák is lehet belőle, és a barátodat is küldd el bőrgyógyászhoz, hogy őt is kezeljék ki, mert különben újra megfertőzhetitek egymást, ha valamelyikőtök nincs kikezelve. Ha te vagy a fiú, akkor pedig ugyanez fordítva.


Nekem is volt HPV-m, igaz, nem szemölcsös, de én kúpot kaptam, ami nem használt, és miután visszamentem, valamilyen kapszulát írtak fel nekem is, meg a páromnak is. Meggyógyultunk, azóta nincs semmi bajom, de javasolták a HPV elleni védőoltást, ami akkor kb. 20.000,-/db volt, és ezt 3-szor kell beadni, mert ezzel meg lehet előzni a méhnyakrák kialakulását. Ez lehet, hogy neked sem ártana, ha te vagy a lány (ha a fiú vagy, említsd meg a barátnődnek, hogy ha orvoshoz megy, kérdezzen rá).

28/N

2013. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!