Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki nagyon szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki nagyon szereti a filigrán, vékony, alacsony babaarcú nőket az pedofil?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy legalábbis vannak benne pedofil hajlamok?
2013. máj. 11. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy nem tud róla
2013. máj. 11. 19:07
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem vannak benne pedofil hajlamok, mnert van olyan nő aki nagyon hasonlít kislányra
2013. máj. 11. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:

pedofil vagy igen, most akkor?

de mégis tudatában van avval, hogy felnőtt nőkkel kezd, ergo nem pedofil..

2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Én alacsony, sovány srác vagyok és az ilyen típusúlányok jönnek be. Szerintem azért, mert én is pici, törékeny vagyok, csak fiúban. Egy nagyobb darabb csajhoz nem is tudnék már úgy vonzódni, nem éreztem magamat férfinek sem mellette.

2013. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy pedofil,ha a csaj még nem töltötte be a 14 évet.Nekem sem a lóarcú,két méteres,díjbirkózó alkatú nők tetszenek!:)
2013. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha az lenne, akkor az összes eddigi és leendő párom az :D
2014. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem. Pedofil akkor lenne, ha 12-13 éves lányokkal kezdene.
2015. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!