Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én veszem észre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre hogy egyre több csajnak vannak irreálisan magas elvárásai a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok és nem vagyok lúzer sem,mert jelenleg is párkapcsolatban élek,de a csajomnak is egyre nagyonn elvárásai vannak amit max egy multi milliomos jazz dobos tud teljesíteni:D Pedig nem vagy csóringer sem,jól keresek,jó szakmám van,kocsim van stb.De egyre nagyobb elvárások..
2013. máj. 11. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Mint például? Mindig csak ezt látom, hogy a nőknek mekkora elvárásaik vannak...de konkrétumot senki sem ír. Fejtsd már ki, légyszi. Kösz.
2013. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Lerágott csont.
2013. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

ma 19:07



Pl mi?Hát pl az hogy most már nem elég neki a nyaralás,most már vigyem telelni is.Meg jó lenne ha lecserélném a kocsimat mert már rági öreg..(mazda 3 2003-as kiadás)Öreg érted?Ku.rva jó autó ami még menne 6 évig szó nélkül.Ráadásul simn megállja a helyét még mai is a fornája.Vagy pl hogy miért nem járok el többet gyúrni?Miért csak otthon?Minek b@sszak ki pénzt ha itthon is tudok kondizni és szoktam is?

2013. máj. 11. 19:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor úgy értsem, hogyha hamarosan nem növeled a szintet, akkor a barátnőd otthagy? Ha igen, akkor jobb ha már most hagy ott mint késöbb.Amúgy egyre kevesebb a normális ember a világon, úgyhogy jobb ha sietsz és csak azokkal foglalkozol, a többit meg hagyod a francba.
2013. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

És neked mindezt sikerült megállapítanod, csak mert az élet egy felszínes nővel hozott össze...tapsvihar jár neked ezért. Hidd el, nem minden nő ilyen. De...úgyis hiába magyaráznánk azt hiszem.

első voltam

2013. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

Akkor ezek szerint te jóképű, magas gyerek lehetsz, ugyanis ez az első elvárás, aminek, ha nem felelsz meg, még csak ismerkredni sem hajlandóak veled a csajok.

Egyébként csak egyrea nagyobb igényeik lesznek, nézd meg már a négerek is vonzóbb pasinak számítanak, mert a fehér az unalmas meg szar a szemükben sé a média is azt nyomatja, hgoy de menő, ha négerrel dugatod magad.


egy ronda, alacsony srác

2013. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
81%
Néha el se akarom hinni, hogy tényleg vannak ilyenek. Szégyent hoznak a többi nőre.
2013. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ma 19:14



Kérlek ne legyél már szánalmas....egy ez nem általánosítás mert le írtam az elején hogy nem annak szánom,de tény hogy így van.Kettő azért mert nem ilyen volt,de hogy egyre jobb és több munkám lett,azzal párhuzamosan nyilván növekedett a bankszámlám is,ami gondolom ő rá is hatással volt.Ne nézzél már hülyének ember...

2013. máj. 11. 19:18
 9/23 anonim ***** válasza:
Ébresztő első, ne legyünk már képmutatók.Nagyjából már mindenki tudja, mennyire felszines világ a mai. Tele van ilyen nőkkel és pasikkal a világ.A kérdező azt mondta hogy egyre több csajnak, nem azt mondta hogy minden csajnak irreálisan magas az elvárása.Na de mielött nagy háború lenne itt, ajánlom a kérdezőnek, hogy zárja le a beszélgetést, mert hasznos választ úgyse fog kapni, csak az idegeit fogja felborzolni.Az igazságot a kérdező ugyis tudja és tapasztalja, hiszen a Földön él ő is és nem, nem csak te veszed észre kérdező ezt a dolgot, ilyen a világ.Az ilyen nőket messziről elkerülöm, nem hat meg engem a jó kinézetével egy se.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

1. de ez általánosítás, mert a csajodra alapozod, hogy akkor a többi csaj is ilyen.

2. hát, akár dobhatod is. nem qrvákkal kellene összejönni.

2013. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!