Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a egy csomó csajnak apakomplexusa van?

Figyelt kérdés
vagy csak én látom így? a nők kb. hány százaléka apakomplexusos? Lányok is nyugodtan mondják el a véleményüket!

2013. máj. 11. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert minél idősebb egy pasi, annál érettebb egy komoly kapcsolatra, és jobban lehet velük tervezni, érett gondolkodásuk van!
2013. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Férfiak szempontjából ciki szerintem, hogy egy 10 évvel fiatalabb lányban találják meg a számításaikat, mivel hasonló korú nőknél esélyük nem lenne.
2013. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs! De az én kapcsolatom amúgy is rakás k@ka az apámmal, szal kb. hányok, ha olyan palit látok, mint ő.. 25/L
2013. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is rossz a kapcsolatom apámmal, a barátom pedig csak 1 évvel idősebb nálam. Nem tudnék összejönni egy 40-50-es férfival.
2013. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű rosszul szocializálódott kisgyermekkora óta, vagy rossz apa-képet látott, vagy csak anyuka nevelte. Aki apakomplexusos, próbálja az idősebb férfival kompenzálni a benne tudat alatt kialakult, rossz apa képet. Egyfajta pótlék, amit kicsiként nem kapott meg.

Engem sosem vonzottak az idősebb férfiak. Akikhez közöm volt az életben mind korombeliek voltak és gyanítom ez így is marad már :) Teljes családban nőttem fel, úgy érzem, egyenlő arányban kötődök mindkét szülőmhöz. Nyilván ez lenne ideális, de nem mindenkinek adatik meg sajnos.

23L

2013. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem minél több ilyen lány lesz majd pár év mulva mikor a fiam majd elmegy az egyetemi buliba én meg betérek mind egy Gigolo és mondom majd megjött apuci lehet jönni játszani :PPPP
2013. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért azt tisztázzuk, hogy hány év korkülönbséget értesz apa komplexus alatt?
2013. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a 10 év messze nem apakomplexus... a 15 "esetleg", de inkább 20 és fölfelé
2013. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is szar a kapcsolatom vele, én azt veszem észre, hogy a fiatalabb kiadását keresem :/
2013. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem tudom.. nekem nincs és velem se anyám se apám nem nagyon törődtek és nincs komplexusom..
2013. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!