Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg a szerelmet, ha minden amire építettem az életemet, az nem érdekel egy lányt sem?

Figyelt kérdés

Elég objektív és analitikus a gondolkodásom. Kiegyensúlyozott vagyok és becsületes. Egyaránt érdekelnek a tudományok és a spiritualizmus. Sokat olvasok és elég filozofikus alkat vagyok. Nincsenek komoly problémáim. Jó a munkám, jól alakul az életem. Nagy vagyok, erős vagyok. Folyamatosan fejlődöm és egyre jobban megy minden.


... egyetlen dolog, ami nem megy, az a párkeresés. Egyrészt azt látom a lányokon, hogy unalmasnak találnak, másrészt megijednek a nyitottságomtól. Úgy érzem, hogy a mai lányoknak a "problémás hapsik" kellenek. Dráma kell, meg szenvedés, ettől lesz izgalmas az életük. Már ha ajándékot viszek lányoknak randin, akkor is nem az örömöt látom az arcukon, hanem hogy elgondolkodnak, hogy vajon ezt miért kapták és ez mit is jelenthet.


Amúgy nem az a problémám, hogy nem tudnék csajozni. Pontosan látom, hogy egy-egy lánynak miket kéne mondani, vagy milyennek kéne mutatnom magam, hogy lefeküdjön velem. Komoly kapcsolatot keresek és ehhez nem mutathatom magamat másnak, de amilyen igazából vagyok, az meg az átlag ember szemében visszatetszést kelt. Nagyon felszínesnek látom a legtöbb embert és félnek azoktól, akik keresik a dolgok mélyebb értelmét. Régebben sok rendes lányt ismertem, volt is pár jó kapcsolatom, de ezek az érdeklődő, mély érzésű lányok, mintha mind felszívódtak volna.


F/26



2013. máj. 11. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ha az ágyadba akarsz társat (ribancot) nem kell nagyon megerőltetni magad beszélj velük csúnyán:felizgulnak (evolúció) valami elcsesznek, verd őket pofán és egyre jobban beléd szeretnek, a nők 80% kb ilyen.

Ha nőt és nem ilyen állat szerűségeket akarsz magadnak

akkor semmi kép se változz, max játszd meg magad, hogy ha annyira nem bírod már nő nélkül ,de amikor eljön az a nő aki tényleg megérdemli azt, hogy megmutasd neki az éned akkor ok. 20/f

2013. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy. Ne azért kezdj (te példádon jól látszik) bizonyos dolgokba mert teszik a lányoknak.


Amúgy nagy számok törvénye.


1000 ből 1 nek csak bejön a spiritualizmus


ha nem akkor


10000 ből 1 nek.

2013. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ezzel mind semmi baj nincs, sőt még érdekes is. Minőségi párkapcsolatot szeretnél, ez sokaknak nem megy, csak nagy többség elhiteti magával, hogy bármi jobb, mint egyedül lenni, de ők sem boldogok.

27/N

2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Úgy látom te azon ritka fiúk közé való vagy, akik már majdnem kihaltak :)... Viszont semmiképp ne változtass magadon, mert az okos, művelt lányok nagy része olyat keres, mint te. Előbb, utóbb találsz majd valakit. :)
2013. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!