Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket mondd egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mondd egy pasi, akkor csak viccel, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
30 éves, én 21 vagyok, jókat beszélgetünk, meg viccelődünk egymással, egyszer azt mondta, hogy ha újra fiatal lenne, akkor rám hajtana. Ezekszerint ő úgy érzi, hogy még túl éretlen vagyok számára?
2013. máj. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolytalan, csak szexuálisan vonzd, felejtsd el.
2013. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt letisztáztuk, ő mondta, hogy így nem akar tőlem semmit, csak beszélgetni.
2013. máj. 12. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak egy sima bók volt ilyen kontextusban.
2013. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ne akard bemagyarázni, hogy vagy olyan érett mint ő. Nem vagy, és ezt a pasi is tudja. Megértem ha nem hajt a kislányokra.
2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gerloczy válasza:
51%

csak megakar fektetni. vázolom a szitut:

-lassan középkorú

-lankad a farka

-sz*x hiánya van

és aztán jössz a képbe te. nem csoda hogy olyanokat mond hogy csak beszélgetni szeretne, mert ravasz. Ez egy pedofil szerinem kerüld messzire. (én véleményem) ja és fiatal vagy még ne jöjj össze kövületekkel.

2013. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs akkor korkülönbség szerintem. A pedofil az nem ez. Szerintem is egyébként csak kedves akart lenni. Örülj annak, hogy van egy ilyen barátod, aztán ha kialakul belőle valami, akkor meg annak örülj. Most ne rágódj ezen, élvezd az életet legjobb tudásod szerint.
2013. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!