Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnád, hogy többé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád, hogy többé nem lesz pasid, hogyan terveznéd el az életed?

Figyelt kérdés

Mivel helyettesítenéd a párkapcsolatot pl.?

pénzes dolog nem lehet mert arra nem futja, totál ingyen kell legyen, haveros se, mert a haverok mind elszéledtek külföldre

te mit tennél?


2013. máj. 12. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
lányokkal:P
2013. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én iszok meg dohányzok b@zdmeg, habár amikor volt párkapcsolatom akkor is.
2013. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

énis ittam meg dohányoztam mikor még 500 ft volt a cigi, de már semmire nem futja :(

suliban rohadok még 2 évet, szakmán ezért írtam hogy valami nem pénzes dolog legyen

2013. máj. 12. 09:36
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyerekek megsegítésével.
2013. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Próbálnék segíteni másokon, engem boldogsággal tölt el ha tudom, hogy jót teszek.
2013. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
segítem a kölköket, pont ilyen lesz a szakmám, de úgy értem a szabadidőmben
2013. máj. 12. 09:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "többé nem lesz pasid". Miből gondolod? Azt írtad, suliban r.hadsz még, szóval fiatal vagy!
2013. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A szabadidőmben is:) De nem csak őket, hanem bárki mást:)
2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát a szabadidőmben nem teszem, mert emilyen retek, hálátlanok az emberek... a munkámban éppen eleget segítem őket, olyan dolog kéne ami kikapcsol
2013. máj. 12. 09:39
 10/18 A kérdező kommentje:

7-es, van olyan. ha pl. ronda vagy és csak egy hasonló kaliberű pasit sikerült nagy nehezen összeszedni, de még az is átcs.szett, akkor megfontolnád, érdemes-e még a dologgal szórakázni

én egyszer szoktam elkövetni a hibát, ez meg rizikósabb, mint a lottó5-ös, szóval nem, nem lesz más.

2013. máj. 12. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!