Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszűrte már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszűrte már, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Tavaly óta bejön egy srác. Akkoriba nem igazán foglalkozott velem, mint kiderült kicsit fiatalabbnak is hitt. /talán pont ezért mert kicsinek tűntem a szemébe/


Múlt héten voltak ilyen programok a városban amin ő is kinn volt meg én is. Akkor egy kicsit úgy tűnt mintha keresné a társaságom. /Pl.: nem egyszer odajött beszélgetni, volt, hogy ott hagytuk a többieket és elmentünk körbe nézni/ ez kb. 3-4 alkalom volt abból 1-szer csaltam én/


Azóta 1x futottunk össze. /akkor véletlen tényleg/


Akkor tök jól elvoltunk. Meg így közbe beszéltünk egy párszor. Mondjuk nem akartam ráerőltetni magam, de hol én hol ő /szinte egymást váltva/ kerestük egymás társaságát még így virtuálisan is.

Mikor vége lett a vizsgáknak akkor is úgy hívott, hogy szorítottam remélem bejött.

Amióta apa látta, hogy bejön /mert akkor ő is kinn volt/ azóta egy folytába olyan megjegyzéseket tesz pl:. ha koszos a pólóm biztos ő tapizott le vagy ha kiakarok menni, hogy ne gyerekkel a hasamba jöjjek haza. Pedig nem is állunk ott. Mikor strandoltunk /akkor futottunk össze/ akkor is odajött a medencéhez mikor meglátta és mondott valami ilyesmit. És gyanús, hogy hallota mert utána röhögött egy sort.


De alapjáraton nem ellenségekedik, hogy ne meg mitudomén...


2013. máj. 12. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom leszűrte ha most már foglalkozik veled.
2013. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!