Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik neked ez a felsőtest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik neked ez a felsőtest?

Figyelt kérdés

Főleg lányok írjanak!

Hány évesnek nézek ki a képen szerintetek?


[link]


[link]


[link]


2009. szept. 30. 21:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
69%
Pff... figy, férfi vagyok ugyan de véleményem az lehet. Azt nem tudom megmondani hogy ilyen korban milyen test kell, de azt tudom ha egy csajjal kimész az utcára vagy akárhova, akkor tudják már hogy ki a csaj és ki a faszi. Hiába hogy a most ez a kis vézna kölyök alkat a menő, de hidd azért még szeretik a nagy kigyúrt állatokat, tapasztalatból mondom.
2009. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

előző 2 válaszadónak:

b*zi-e vagy?

ahhoz képest szinte mindig azt mondják hogy túl izmos emberek undorítóak!

2009. okt. 1. 15:00
 23/41 anonim ***** válasza:
95%
sokaknak tetszik atested sokaknak nem (utóbbiba tartozok én is) ezt fogadd el. általában az ilyen 14 éves csajoknak jönnek be az ilyen testek, ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor ez lényegtelen...mert aki normális kapcsolatot keres (mindegyik korban van ilyen) az nem a testedért fog szeretni hidd el...
2009. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

majd csak pár év múlva szeretnék "komolyabb" kapcsolatot

de szerintem h egy srác jó kondiba van és a többi adottsága is a helyén van és rendes akkor ez egy + pont

a csajoknál

2009. okt. 1. 15:51
 25/41 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél túl izmos:S Hasadat hagyd így szerintem,felsőtesteden még formálhatsz,de ne vidd túlzásba,az tényleg nem jó:)
2009. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
40%
ne hagyd így. Jészusom!!! Kilátszik a bordád ez így nem jó. Még kellene pár kg izom rád! 17/L
2009. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
95%
figyu ha nem akarsz komolyat akkor minek? Csak azért ne legyen csajod mert az a menő! Ha valakit szeretsz akkor ne csak 1 hétig szeresd annak nincs értelme!
2009. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Egyre több az OFF!

Nem azért vagyok ilyen MERT EZ MENŐ!!!!

2 éve elkezdtem apámnak segíteni a munkájába(kemény fizikai) és ebből szereztem a zsebpénzem

és nem pedig kondiztam

Gondolom legtöbbek úgy vannak vele hogy megnézik és azonnal azt hiszik:hogy mekkora egoista paraszt lehetek meg minden lányt kihasználok meg ezzel vágok fel!

igazából nem szoktam MUTOGATNI magam!

életemben elösször csináltam ilyen képet!

egyáltalán nem vágok fel vele és nem vagyok paraszt emiatt

2009. okt. 1. 18:11
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is mire felvágni... ez tény, fogadd el, vagy tegyél ellene. Hogy jó kondiba vagy, meg kemény fizikai munkát csináltál, nem nagyon látszik...Tudod mit? Hidd el hogy jól nézel ki, ennyi. (14:35-ös voltam)
2009. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

de ha így folytatom és idősebb leszek akkor majd fog

teszek róla!

2009. okt. 1. 21:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!