Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik irigylik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik irigylik a fiúkat pár dolog miatt; ha férfibőrbe bújhatnának, nem lehet, hogy visszakívánnák az eredeti helyzetet?

Figyelt kérdés

Van pár dolog, ami miatt több lány írta már, hogy szívesen lenne fiú. Például szexelhet kedvére, nem szólják meg, kezdeményezhet bármely kiszemeltnél, nem kell a menzesz miatt görcsölnie és a nem kívánt terhességtől sem.

Viszont szerintem ők csak a pozitív dolgokat látják, a negatívakról nem is akarnak tudomást venni. Pedig azokból is van egy jópár.A helyzet kicsit emlékeztet a Tökös csaj c. film egyik jelenetére, amikor férfitestben akarja a lány bedobni a trükkjét, csak ezúttal kidobják az üzletből. :)

Szerintem sok lány csak nézne egy nagyot pár dolgon.



2013. máj. 12. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként tuti b.zi lennék, úgyhogy valószínűleg visszasírnám női mivoltomat. :)
2013. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sosem bújnák a bőrötökbe!
2013. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hülye lennék pasi lenni :D Imádom, hogy lány lehetek. Minden előnyét/ hátrányát szeretem :D Najó, a hátrányokat annyira nem, de azért nem lennék pasi :P :D 19/L
2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es, ez tetszett!

2-es, ez is egy vélemény!

2013. máj. 12. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a menstruáció, terhesség és egyéb finomságok miatt, ha újrakezdhetném, biztos nem lánynak születnék :D

Felsorolom neked, milyen elvárások vannak a lányok felé, amikről bármikor lemondanék:

- Legyél normális alakú, ne légy túlsúlyos, mert akkor nem vagy vonzó.

- Kicsi a melled? Szívtad, nem kellesz senkinek.

- Szőrösödsz lány létedre? Szintén szívtad, mindenféle csodaszert használhatsz, akkor is borostás, kiütéses lesz a bőröd, ha az intim részt nem szőrteleníted, úgy jársz, mint egy másik kérdésben a lányzó, kirugdalták az ágyból...

- Több egyéjszakás kalandod volt: Ribizli vagy!

- Szűz vagy 20 éves korod felett: Apáca vagy! Meg irtó gáz.

- Nem vagy az: Miért nem velem veszítetted el?

- Mensi, ez bőven elég ellenérv.

- Szülés, szintén.

- Egész életedben félhetsz, hogy megerőszakolnak, vagy ha nem, mert úgy nézel ki, az még szomorúbb.

A nőgyógyászt se felejtsük ki, a betegségeket, amiket a rendszeres szűrésekkel meg lehet előzni. A vizsgálat megalázó helyzetét.

No meg azt, hogy átlagban a nők helyzete a következő családalapítás után: munka, gyerekek, tanulás velük, nevelésük, háztartás, mellette még légy bombanő, meg jó az ágyban, a férj jobbesetben néha bevásárol meg felporszívóz.


Mindezek mellett szeretek nőként élni, soha nem vonzódnék a nőkhöz, nem változtatnám meg a nemem, de kérlek, ne meséld be nekem, hogy ez a jobb! XD

2013. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"- Legyél normális alakú, ne légy túlsúlyos, mert akkor nem vagy vonzó.

- Kicsi a melled? Szívtad, nem kellesz senkinek.

- Szőrösödsz lány létedre? Szintén szívtad, mindenféle csodaszert használhatsz, akkor is borostás, kiütéses lesz a bőröd, ha az intim részt nem szőrteleníted, úgy jársz, mint egy másik kérdésben a lányzó, kirugdalták az ágyból...

- Több egyéjszakás kalandod volt: Ribizli vagy!

- Szűz vagy 20 éves korod felett: Apáca vagy! Meg irtó gáz.

- Nem vagy az: Miért nem velem veszítetted el?

- Mensi, ez bőven elég ellenérv.

- Szülés, szintén.

- Egész életedben félhetsz, hogy megerőszakolnak, vagy ha nem, mert úgy nézel ki, az még szomorúbb.

A nőgyógyászt se felejtsük ki, a betegségeket, amiket a rendszeres szűrésekkel meg lehet előzni. A vizsgálat megalázó helyzetét."


Ha nem haragszol, ezekre reagálnék. Nem veszekedést akarok, csak ellenérveket sorolok fel.

-Nem mindegy a magasság, azonkívül sok lány számára az, aki nem sportos vagy kigyúrt, nagydarab, az nem is férfi.

-A kicsi mell nem jelent olyan sokat, az unokatesóm mindig népszerű volt a fiúknál, pedig nincsenek neki nagyok. A második barátnőmnek semmi melle nem volt, ő is mindig járt valakivel előttem és utánam is.

-Ez igaz, a szőrösödés kellemetlen, ez emberfüggő persze.Bár manapság a fickóknál sem túl népszerű a nagyon szőrös, csak itt nincs olyan hangsúly rajta.

-Sokunknak esélye sincs egyéjszakás kalandra. Elképesztő mennyiségű a konkurencia, extra külső és belső képességek kellenek hozzá.

-Szűz vagy 20 éves korod felett. Utolsó senki lúzer!! Takarodj innen!!

-Ha nem az, akkor valóban igaz, férfiként jobb. Viszont ahhoz, amit leírtál, nagyon idiótának kell lenni, egy 18-20 éves lánytól (felette pedig már főleg9 senki nem akadhat ki rajta, ha már nem szűz a lány.

-Mensi, ez igaz, erről a Mindenható határozott.

-Tisztában vagyok vele, hogy borzasztó fájdalmas lehet. Ugyanakkor azt mondják, a gyerek kihordása és világra jötte olyan öröm, ami mindenért kárpótol.

-A megerőszakolás igaz. viszont azt se felejtsük el, hogy pl. ha bárkinek nem tetszik az ileltő képe vagy véletlenül bepróbálkozik valami nagymenő barátnőjénél vagy bármi más van, simán sz...á verik, minden gátlás nélkül. Azt mindenki elítéli, ha egy férfi megüt egy nőt, azon érdekes módon senki nem akad fenn, ha egy erősebb férfi egy gyengébb férfit ver nyomorékká.

-Nekünk is el kell néha menni urológushoz, bizonyos vizsgálatoknál ugyanúgy le kell vetkőzni, nekünk is ugyanolyan megalázó.

-Az utolsó rész pedig választás kérdése. Ott kell nagyon észnél lenni. Sokan elkövetitek azt a hibát, hogy elhiszitek, egy supermen minden téren supermen. Holott csak egy üres ember, akinek jó a reklámja.

2013. máj. 12. 21:12
 7/7 anonim válasza:
Hát én fiú létemre inkább cserélnék egy lánnyal
2013. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!