Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz vagy normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz vagy normális?

Figyelt kérdés
Az exem másfél hete jött össze egy csajjal. Biztos forrásból tudom ,hogy már lefeküdtek.. kb 5 napja jártak akkor és most hétvégén már ott aludt a csajnál úgy hogy a lánnyal cipelteti magát kocsival. Velem soha nem csinált ilyet meg tényleg várt a szexel. Szerintetek csak szexszre kell neki meg kihasználásra? Mert az exem olyan típus ,hogy fellángol és azt hiszi szerelmes.. szóval most csak lehet erre hiszi ,hogy szerelmes?

2013. máj. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő az exed. Ex. A múlt. Mit foglalkozol még vele?
2013. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert még mindig szeretem.. sajnos nem tudok nem foglalkozni vele.
2013. máj. 12. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok már együtt akkor miért érdekel még mindig ?:D

még szereted ?:D

2013. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert elég bonyolult volt a szakításunk.. (: légyszi a kérdésre válaszoljatok.
2013. máj. 12. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak szexre kell neki a csaj, nekem inkább ez sima helyzetnek tűnik...a srác nem küzdött a lányért, mert a lány nem is várta el, már lehet, hogy az elején sem...így persze, hogy a srác nem törte magát azon, hogy legyen-e valami...nem biztos, hogy szerelmes, sőt...de lehet, hogy most pont erre van szüksége, hogy csak sodródjon az árral.
2013. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem vagy féltékenyé akar tenni vagy csak par futokaland
2013. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!