Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit megerőszakolnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit megerőszakolnak, az felizgul/felizgulhat rá?

Figyelt kérdés
Attól még az erőszak ugyanúgy erőszak marad, mert ha te nemet mondasz rá és akaratod ellenére történik az erőszak, de attól az ember felizgulhat rá és szexuálisan élvezheti?

2013. máj. 12. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valóban érdekes kérdés..

Mi van ha a barátod nagyon be van indulva, de te nem akarod.. Akkor erőszakos eszközökkel ő is magáévá tehet, és lehet, hogy a lány csak az aktus közepén vagy végén kezdheti élvezni...

Én is együtt voltam 1 sráccal, akit alig tudtam leállítani.. Kegyetlenül éreztem magamat sikítottam, ütöttem, vágtam, karmoltam, de aztán leállt mielőtt bármi történt volna.. Természetesen rögtön szakítás lett a végeredménye, de másnak máshogyan is alakulhat egy hasonló esete..

2013. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem, egy nő biztosan nem élvezi.


Férfi részről nem tudom, hogy megy ez, de pasikat viszonylag ritkán erőszakolnak meg.

2013. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A válasz nem.


Előfordulhat pici nedvesedés és némi merevedés, de ez önmagában nem szavatol semmilyen élvezetet. Képzeld el, hogy megetetek veled 10 kiló száraz kenyeret egy baltával a kezemben. Ott is talán beindul a nyálelválasztásod, de hogy nem fogod élvezni az evést, az biztos.


Na a szexnél ez még ilyenebb. A nemi szerveid és a saját akaratod elleni erőszak a lehető legmélyebb erőszak, ez okozza a legnagyobb sebeket, itt törik össze a legtöbb minden belül.


Én értem a kérdés motivációját, de muszáj leszögezni századszor is: a szexuális erőszakot azért nem erőszakot szexnek hívják, mert ez Erőszak és Nem Szex! Nincs benne semmilyen intimitás vagy valós vonzalom, szinte szexuális vágy is alig, az egész arról szól, hogy az erőszak elkövetője kinyilvánítja a hatalmát a másik teste fölött.


Az erőszakos szex -ha lehet ezt így nevezni- teljesen más. Ott valós vonzalom és vágy van és mélységes bizalom. Lehet, hogy ostorral verik a nemi szerveidet, de pontosan tudod, hogy bízhatsz a partneredben, nem fog a szex közben egyszer csak előkapni egy baltát és levágni a fejedet, csak odáig megy el, amíg a közös vágyaitok tartanak.


Ha megértitek ezt a különbséget, onnantól kezdve szerintem nem lesznek ilyen kérdéseitek.

2013. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem izgultam fel és nem élveztem. A nedvesedés meg nem egyenlő a nemi izgalommal.
2013. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!