Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? 14/L

Figyelt kérdés

Márciusba jöttem össze az első pasimmal. Már akkor azt mondta nagyon szeret,de persze nem történt köztünk semmi csak "szájra puszi" :) egy hónappal később úgy éreztem hogy már annyira nem szeretem (olyan barátnőim vannak akiknek a külső számít a leginkább, és az én pasim nem volt az a tipikus szépfiú és ez valahogy érintett engem is) kidobtam. másnap sírva keltem fel és akkor kibékültünk.. kb. 2 héttel rá ő dobott ki.. egy szerdai nap, de azelötti szombaton azt mondta imád meg szeret meg minden és kérdezgette hogy én is szeretem e. aztán hozzám vágta hogy gyerekes vagyok és nem szeret már annyira(pedig a semmi miatt szakitottunk) most történt ez 2 hete és én azt mondtam neki nem szeretem pedig nagyon!! ráadásul a barátnőm azt hazudta neki hogy van pasim.. már nem is köszön nekem, rám se néz.. egy másik barátnőmmel meg elmondták mindennek egymást.

haragszok rá, de nagyon szeretem , mindig sírni van kedvem

Szerintetek mit tegyek?



2013. máj. 13. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a boldog gyerekkor...
2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem korosodj. 14 évesen nem kell letargiába esni...Nagyon éretlen vagy még, ez a kérdésedből is lejön (és ezt tényleg nem bántásból írom):) Foglalkozz mással, tanulj, sportolj, szórakozz...És majd jön a szerelem, ha jönnie kell:)
2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
tanulj és pakolj be holnapra mindent az iskolatáskádba. Ne legyél fent sokáig!
2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha dobtad, mert nem nézett ki jól, akk ne csodálkozz, ha szarik rád...
2013. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem azért dobtam.. hanem mert akkor úgy éreztem nem szeretem

azt csak azért irtam oda mert a barátnőim ezzel nyugtatgatnak xd

2013. máj. 13. 20:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy hogy átmész ezeken az érzelmeken Teljes valójában éled át a bánatot és nem csak sírni van kedved hanem SÍRSZ! ez nagy különbség!


És addig sírsz, amíg el nem múlik a bánat, mivel a sírás az nem azért van hogy elkerüljük, hanem azért hogy fel tudjuk vele oldani a fájdalmunkat! Ha nem sírsz akkor ott fog maradni egy életre és meg fog téged keseríteni.


És közben pedig sokat fog fejlődni az érzelmi intelligenciád! Most olyan tananyagot hallottál, amit még a felnőttek sem nagyon tudnak, de te tanuld meg nagyon!

2013. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de szerintetek van esély még arra hogy kibéküljünk?
2013. máj. 13. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van!


Beszélj vele!

2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De hogyan ha már szóba se áll velem? menjek oda hozzá? vagy facebookon írjak neki? meg mit mondjak? :)
2013. máj. 13. 20:45
 10/13 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen fiu vagyis egészen mas szerelmes voltam belé és ez kőlcsőnős volt de tul félénk volt és én is de nekem az volt a mázlim hogy más gimibe ment igy elfelejtettem
2013. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!