Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj aki nagyon bejön és nagyon jóba is vagyunk, csak 1 problémám van megmondta (nem nekem de az info tuti) h osztálytárssal nem jön össze! De én nekem nagyon tetszik! H kérjek tőle randit, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szeptembertúl menj át másik osztályba vagy iskolába
2013. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá , de ez az amit nem akarok!várom a további ötleteket!
2013. máj. 14. 05:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy menjen másik osztájba!
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne ilyesmit ırjatok már , hanem h mivel vehetnék le a lábáról v ilyesmit , a lényeg h olyan tanács legyen már lécci ami ilyen jellegű:)
2013. máj. 14. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
rossz hirem van sajnos, ha teccenel neki leszarna, szoval csak azert mondta hogy ne bantson meg, olyan mint amikor azt mondja hogy maradjatok csak baratokmert tok jo barat vagy ez azt jelenti hogy nem erdekled...
2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta 1ik fiú osztálytársamnak!
2013. máj. 15. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
egyszeru, ha jol nez ki menj oda, ha nem sirj gyakorin hogy miylen gonoszak es felszinesek a nok, vagyis ez a bevalt szokas
2013. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megértem a csajt.Szerintem vele dumálj és ha tényleg bír meg van esélyed akkor mindegy lesz neki.Nem ismerem a lányt szóval nem tudom mivel lehetne levenni a lábáról.Dumálj vele,legyetek egy kicsit haverok és ha kialakul akkor nem fogja érdekelni hogy osztálytárs vagy vagy nem,ha meg nem akkor ez van...Sok sikert 14/L
2013. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! A barátom ès én is egy osztályba járunk,eleinte énis ugy gondoltam hogy osztalytarssal soha... de azutan joba lettunk es megkedveltem...tegnap voltunk ketto honaposak :) szoval fel a fejjel ! Kitartas!!:)
2013. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!