Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne a lányról hogy baj van vele?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy megismerkedtem egy lánnyal, nem csúnya de nem is a legszebb inkább szerető,törődő típus. A helyzet az hogy nálam volt 2 napig és miután hazament elmondta hogy anyukájától örökölt darier kórja van .Szed rá gyógyszert és csak egy két helyen van neki mondjuk még nem láttam mennyire vészes de úgy éreztem hogy egy két kisebb foltocska köldöknél, elmondása szerint fejbőr meg a másikra nem emlékszem.Ő belém van zúgva (20 éves) én még feldolgozom a történteket , a lány közvetlen , szüleimmel is elsőre jól kijött,első alkalommal is segített nekik és szépen el is beszélgetett velük illetve velem is el tud dumálni. Nem tudom mi tévő legyek nem nagyon nézem a külsőt és azt hogy ki milyen beteg inkább a belső számít de most megtorpantam és nem tudom mi legyen.

2013. máj. 13. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd meglátod.... Még most ismerkedtek.
2013. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nálam nem lenne akadály, ha szeretném a lányt.
2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írd le ilyen korán. :) Lehet ő lesz életed szerelme! :)
2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
megnézetem googliban de ezek csak ilyen foltok... mint az anyajegy..
2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd őt, és add meg neki a lehetőséget, hogy olyannal legyen, aki szereti annyira, hogy szépnek tartja őt és elfogadja a hibáival együtt. Te meg majd szintén találsz magadnak valakit, akivel nem lesz ennyi problémád, mert szeretni fogod.
2013. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy megtorpantál, de szerintem ne foglalkozz ezzel ennyire. Keresgess rá, esetleg beszélgess róla a lánnyal, hogy elfogadd a helyzetet. De ez nem kéne, hogy megállítson, főleg, hogy te magad is azt írtad, a belső fontosabb számodra.
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lényegében 2-3 hónapja léptem ki egy 4 éves kapcsolatból ahol nem igazán törődtek velem és most furcsa hogy azt mondta ez a lány hogy mivel szeretne velem lenni ezért alap dolog hogy törődik velem és ,valóban törődik is ,haza sem akart menni . És most ez nekem hirtelen nagyon furcsa, nem nagyon zavar hogy van ilyen problémája sőt szívesen segítek neki ha ez zavarja vagy ha tudok rajta segíteni hogy elmúljon neki .
2013. máj. 13. 22:25
 8/9 A kérdező kommentje:

Sőt nekem elmondta hogy soha senki nem törődött úgy vele mint én ebben a két napban és hogy nagyon jól esett neki.

És nekem az a furcsa hogy törődnek velem és ennyi pozitív visszajelzést kapok tőle. Ez nekem még új de semmi képen nem torpanok meg ettől és a betegségéből. Kedves anyám is cukorbeteg és tudom milyen amikor ez miatt utasítanak el valakit és pont ezért nem nézem a külsőt :)

2013. máj. 13. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem igazán értem a kérdést :) Szerintem inkább nem állsz készen még egy új kapcsolatra, nem lehet, hogy ez a gond?
2013. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!