Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? többi lent

Figyelt kérdés

nem merem megmondani neki hogy szeretem.nos akkor kb.2 éve ismerem minden héten együtt járunk lovagolni és sokszor rám mosolyog ,de van amikor felém se néz ,amúgy a sportoláson kívül nem szoktam találkozni vele.

nem tudom mit tegyek!tudnátok tanácsot adni?

13/L



2013. máj. 13. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
manapság mindenki lovagolni jár? :D mondd meg neki őszintén :) vagy írj neki egy levelet és csúsztasd be a táskájába. otthon elolvassa és elpirul
2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is meglep, hogy mennyi mindenki lovagol. Ráadásul lovon. Egyébként nyugodtan megmondhatod neki, hogy szereted. Rossz úgy sem sülhet ki belőle. Na meg 13 éves vagy. Előtted az egész élet.
2013. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat majd valahogy megpróbálom neki elmondani:)
2013. máj. 13. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!