Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már semmi esélyem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már semmi esélyem? :/

Figyelt kérdés

Beszélgettem azzal,aki tetszik nekem,de ő nem tud róla.Nagyon jóban vagyunk,de persze csak haveri szinten.Tegnap valahogy szóba jött az,hogy elege van abból,hogy a legjobb lánybarátai legtöbbször hirtelen szerelmet vallanak neki,és hogy ő ezt mennyire utálja meg ilyenek,és utána már egyikkel sem szeret úgy beszélni..Ezek szerint már semmi esélyem nincs nála?Vagy bevallom neki és soha többé nem beszélünk,vagy soha nem tudja meg és minden marad így?Vagy már teljesen elbasztam és ne is reménykedjek?://

L/15


2013. máj. 13. 22:32
 1/4 anonim válasza:

várd meg amíg ő lép...vagy próbálj neki jeleket adni (piciket) hogy mit érzel....de ne mond ki konkrétan h szereted... nembiztos hogy ugyanúgy reagálna mint a többiekre...persze az attól függ hogy különleges vagy e neki vagy csak egy szimpla lánybarát

drukkolok :)

17-f

2013. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint ő minden lány álma. nem irigyellek.

nem szúrtad el, hisz nem is csináltál még semmit! :D

de ezek után ne vallj neki te is szerelmet! legyél a közelében, legyél kedves, vidám, vicces, aranyos, hátha felfigyel rád; hogy több lehetnél neki, mint barát. szerintem NE nyomulj.

2013. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne szerelmet vallj, hanem légy jó nő: kedves, okos, csinos, humoros, megértő. Kell egy megnyerő stílus, az a lényeg. :)


Nem rontottál el semmit, nem is csináltál semmit!


Amúgy meg én ha az 5 fiú az osztályból szerelmet vallana, meg az, akinek legutóbb megtetszettem, lehet, hogy kicsit távolságtartóvá válnék velük szemben. Viszont ha a Szerelmem vallana szerelmet, akkor repdesnék az örömtől. :)

Tehát nem biztos, hogy rád is ugyanígy reagálna, de nem a szerelmi vallomás számít, hanem a rá gyakorolt benyomás.


17/L

2013. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutna nyomulni(:

Viszont most jott ossze a volt baratnojevel..:/

2013. máj. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!