Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Igaz-e a hír, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igaz-e a hír, hogy mostanában Magyarországon kevés az olyan srác aki leszólít titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Ez ilyen felmérés szerű dolog CSAK lányok írjanak és kort is köszi.

Titeket ha leszólítanak az utcán mennyire örültök neki?

Jólesne ha leszólítanának az utcán?

Azt hallottam, hogy külföldön ez divat viszont Magyarországon egyre kevesebb ilyen van.



#csaj #leszólítás #utca...stb
2013. máj. 14. 20:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
minek lenne több? én leszolitom öket,rossz pasi sem vagyok,mégsem szeretik a leszolitást: sietnek,megijednek,vagy van barátjuk...ez az eredménye
2013. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

-Havi 1-2x, nekem ez sok.

-Nem örülök neki.

-Nem szeretek így ismerkedni.


22l

2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a barátnőmet le szokták szólítani, de mindig az a vége, hogy 100 forintot kérnek piára
2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én pozitívan fogadom az ilyen gesztusokat! :)

17/l

2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

gáz ha leszólítanak valakit az utcán

most mész viszel egy szatyrot a kezedben miután bevásároltál erre leállítana egy tag h: Szia cicaaa

Vagy vezetsz és bekopog a rendőr h csajozzon?

Esetleg mész az utcán és valaki csak úgy megállít?

Hát most ebből 89% h rosszul jössz ki :D

2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Engem utcán még soha nem szólítottak le, ami nem csoda, mert folyton futkosok, mint egy mérgezett egér. :D
2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

napi 4-5 alkalommal fordul elő(nyáron többször,ha egyedül sétálok),de legalább 40%-uk külföldi,mert a Király utcánál lakom.

mivel van pasim,ezért hárítom az ismerkedési szándékot,de van 1-2 jópofa figura,akik viccesen próbálnak becserkészni.

2013. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Látjátok ez a gáz a magyarok felfogásában.

Inkább elfogadtok a discoban egy tajparasztot aki meg sem tisztel titeket mint az utcán egy normális ember közeledését.

17/l örülök, hogy örülsz neki remélem még sok ilyenben lesz részed.

2013. máj. 14. 20:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó eltti, de azért remélem nem ijesztenek meg , vagy ilyenkor mi a reakciód?
2013. máj. 14. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező már megint egy önsajnáló kérdés, amiért neked nem jön össze.


Én nem fogadok el semmilyen discos ajánlatot. Párkapcsolatom alig volt, ami volt az is barátságból, hosszabb ismertségből alakult át párkapcsolattá. És bizony nem szeretem, ha leszólítanak. Erre is megvan a magam oka, amit nem itt szeretnék részletezni.


2. voltam.

2013. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!