Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jó nő vagyok, miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó nő vagyok, miért van ez?

Figyelt kérdés

nem vagyok egoista,de eddig mindenki egyöntetűen azt mondta rám,hogy szép vagyok,ezzel nincs gond. a probléma az,hogy elég kívánós vagyok,van,hogy napi 2x is szívesen szexelnék.van barátom fél éve,de valami nem stimmel. neki elég a heti 3.dolgozunk mind a ketten,szóval azt ne mondjátok,hogy foglaljam el magam,szerintem 2x fél órát rá lehet szánni a szexre akár naponta,főleg,hogy fiatalok vagyunk,együtt élünk,szülőktől mentesen. Már komolyan nem tudom,mit tegyek,nagyon igényes és ápolt vagyok,ezzel nincs gond,és nem csúnyultam semmit a fél év alatt. ő azt mondja,neki ennyi elég,és ne a szexről szóljon a világ. persze én is kibírom,nem ez a fő,de ha egyszer kívánom...?masztizzak a "háta mögött"?hosszútávon megoldás ez?tapasztalatok?

Én 22N ő 28F


2013. máj. 14. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a közelben laksz akkor fel tudom ajánlani a segítségemet.

22f

2013. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,most nem élnék az ajánlatoddal
2013. máj. 14. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy vannak.igényeid, és legalább kössetek.kompromisszumot.
2013. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

Itt most nem arról van szó, hogy mennyire jó nő vagy, hanem csak szexről.

De az a baj, hogy akárhogy is mondod k*rvára nem elégített még ki, ezért kell neked többször.

2013. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elmondtam neki már 3hónappal ezelőtt,és visszatérő probléma. az az igazság,hogy a megalkuváshoz elég fiatalnak érzem magam,heti 5 szex lenne az,amire azt mondanám,hogy kielégíti az igényeimet,és befogom a szám. viszont túl ígéretes a kapcsolat ahhoz,hogy emiatt felrúgjam,és felszínes sem akarok lenni,de mivel elég szenvedélyes nő vagyok,ezért nehéz megérteni az eltérő igényeket
2013. máj. 14. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

"ő azt mondja,neki ennyi elég,és ne a szexről szóljon a világ."

Hát ha azt mondja, akkor ez van... próbáld azért csábítgatni néha, hátha. :)


"masztizzak a "háta mögött"

Ha segít akkor igen, csináld.... ha nem, akkor mást kell kitalálnotok pl.: amikor akarja, akkor nagyon de nagyon csináljátok, vagy legalábbis te, próbálj plusz örömöket bevinni neki is, meg magadnak is. Azt viszont te tudod, hogy ki tud-e elégíteni, mert lehet itt ilyen gond is van, hogy nem add bele apait anyait... de ezt te tudhatod.

Esetleg segédeszközt is honosíthatsz a kapcsolatodban, ha úgy akarja (helyszínen -némi extremitás- is változtathatsz, lehet a kalandos megoldás is elég).


"hosszútávon megoldás ez?"

Nem feltétlenül lesz ez nálad sem hosszútávú, szóval szerintem ezen ne gondolkodj így. Lehet 3-4 év, vagy még kevesebb és elmúlik.

2013. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De felizgatott ez a kérdés...
2013. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!