Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, pasik! (Gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, pasik! (Gondolom nézték pasik is) Ki a kedvencetek a The L word c. sorozatból? És miért pont ő?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok légyszi :)

2013. máj. 14. 22:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Amikor még örlődtem azon pár évvel ezelőtt hogy most akkor én a fiúkat vagy lányokat szeretem e egy barátnőm ajánlotta ezt a sorozatot és mikor megláttam Shane-t egyértelmű volt hogy lányt akarok . Szerintem nagyon szexi a kisugárzása a stílusa rettenetesen bejön ,annak ellenére hogy egyébként a való életben inkább a nőies vagány lányok tetszenek, mert én is nőies vagyok .
2013. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

Bette!!!

ahhhh, imádom a sorozatot

2013. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Húú nagyon nehéz választani... talán Helena... a végére nagyon megszerettem, ő az akinek a személyisége a legjobban tetszett, meg szép is, laza is, ja és persze a brit akcentus... ahh :DD. Aztán Shane az első pillanattól elrabolta a szívem (őt Carmennel szerettem a legjobban), no meg Alice-t is nagyon bírtam (kedvenc párosom egyértelműen Alice és Tasha volt :)) Én valahogy Bette-et és Tinát kevésbé zártam a szívembe, meg Jenny is eléggé idegesített már néha, bár az leginkább a színész miatt volt... olyan idegesítő számomra.
2013. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
Shane shane shane shane shane olyan rooooooossz hogy ilyen hűtlen :ccc Carmen hát az egy istennő volt komolyan....nagyon imádtam....Jenny nagyon szép meg minden de 2 napot biztos nem bírnék ki vele :O :D jó tudni h nem csak én nézem :DDD azt hittem h csak én vagyok ilyen perverzke :O 17/lány bi
2013. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 pod válasza:
100%
Shane :) és nem a kinézete miatt, sőt gyakran a stílusa sem jött be - aztán az évadok folyamán kiderült, h milyen ember is ő, és a külső mögé valami iszonyat fantasztikus karakterrajzot rejtettek... és a fejlődése/leépülése/jelleme is nagy utat járt be... elég csak annyit látni, h reagált Dana hamvainak elszórásakor, v amikor a tesóját elvitte tőle az apja... olyan mélységek és magaslatok vannak benne, h az hihetetlen :) és Carmen mellett is sokat változott
2013. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Utolsóval teljesen egyetértek!
2013. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
100%
Bette, mert gyönyörű és okos. Alice-t találtam a legvidámabban, Helena-t pedig a végére én is megkedveltem :) Jenny végig irritált...
2013. máj. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Shane, Carmen.:3
2013. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: 15/L
2013. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem Alice <3, Ő számomra az ideális nő, természetes mégis gyönyörű.. És elég aranyos a sorozatban. Shane tényleg egy olyan személyiség akit nehezen lehet nem szeretni. Viszont Jennyt utáltam, igazán kimaradhatott volna a sorozatból, sokszor csak rontott rajta. Kedvenc páros egyértelmű hogy Tina és Bette...Tina is nagyon szép nő. örültem hogy a végére ismét egymásra talált Bettel
2013. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!