Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Hogy mondjam el a barátnőmnek, akivel két éve vagyok együtt, és aki focizik és önkéntes tűzoltó is, hogy ezek nekem egyáltalán nem jönnek be, nem nőiesek? Visszataszító számomra ezek a dolgok

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És akkor hagyja abba miattad és ültessen virágot meg kössön pulóvert vagy mi?
2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudhattad lőre hogy mit, kit vállalsz. 2 év után ju eszedbe hogy nem tetszik? Vagy ha később kezdte el, miért nem beszélted meg vele akkor? Nem értem miért lenne visszataszító, hogy olyan munkát végez, ami nem kifejezetten női.
2013. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 °°Lucyferia°° ***** válasza:
50%
akkor miért vagy vele két éve?? a pàrok tàmogatjàk egymàst mindenben, a hobbijukban is segìtik. ha nem tetszik ez neked akkor mondd meg, hogy zavar de nem szeretnéd gàtolni, ezért ha lehet elõtted ne beszéljen róla. megeggyezés kérdése!
2013. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem becsülöd meg az egyéniségéért, meg azért aki ő valójában nem érdemled meg.

Add meg a számát nekem privibe!

2013. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Mi a visszataszító abban, hogy egy tevékeny ember, aki szeret sportolni és segíteni másoknak?

Netán az fáj, hogy te egy teszetosza ember vagy?

Ebben mi nem nőies?

2013. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen lassú a felfogásod, ha erre két év után jöttél rá.
2013. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar, hogy neked nincs semmi hobbid, vagy hogy a barátnőd ugymond még nálad is férfiasabb? Mert a kérdésedből ítélve te nem igazán vagy az.. Miért zavar, hogy a lány akit szeret, olyan dolgokat csinál, amiben örömét leli? Támogatnod kéne, nem viszolyogni a hobbijaitól.
2013. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ha jönne a zombi apokalipszis, te te védenéd meg őt hanem fordítva :(
2013. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem te*
2013. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hanariko ***** válasza:
100%

nem nőies vagy nem tipikus női hobbik, foglalkozások, de ez neked miért fáj? ha ennyire visszataszító ez (és ezzel együtt akkor ő maga is) számodra, akkor hagyd, had találjon olyat, aki értékeli a munkáját.

Amúgy erre tényleg 2 év után jöttél rá? Fura...

2013. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!