Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nagyon ovisként viselkedek?

Figyelt kérdés
szerelmes lettem az one direction-ból Zayn Malikba.normális ez 11 éves korban?néha előnyömre válik de néha hátrányomra mert mindig vörös lesz a fejem ha róla beszélnek vagy kifaggatnak hogy ki a kedvencem.nagyon dedós viselkedés ez?

2013. máj. 15. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de majd kinövöd.
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11 évesen még bőven gyerek vagy, sűrűn előfordul ilyesmi ilyen korban. Majd kinövöd :)
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
11 évesen nyugodtan viselkedhetsz ovisként..(bár nekem az rejtély, hogy hogyan tudtok még ti 11 évesek is belezúgni a onedirection-ös pasikba..hova fajult a világ?!)
2013. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 évesen ez tök normális, ki fogod nőni.
2013. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon dedós dolog de ki fogod nőni. Talán egyszer megérted, hogy soha nem lesz esélyed találkozni vele és akkor visszaszállsz a realitás talajára.
2013. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sztárba szerelmesnek lenni ennyi idősen teljesen normális!:) majd kinövöd.. én is sztárba voltam szerelmes ennyi idősen.:D
2013. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sokan így vannak.. nyugii.. :) kezeld lazán.. :)
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!