Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostik élvezik a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik élvezik a szexet? Mi van ha egy taszító alak a vendégük? Akkor nem nedvesednek be és fáj nekik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 18:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
57%
hogy élveznék amikor csak muszájbol fekszenek le pasikkal hogy legyen pénzük..nagyon undoritóak
2013. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 serenaviro ***** válasza:
Síkosító
2013. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Aki naponta 10-szer csinálja, az aligha élvezi. Aki megválogatja a partnereit, kulturált körülmények között "dolgozik", és naponta csak egy-két menete van, akár élvezheti is.
2013. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a napi 10-es (vagy még több) nem élvez egyet sem a 10 közül? Ne hidd, hogy mind fapi-a.
2013. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

HA esete a pali, meg nem nagyon bunkó vele, akkor szerintem élvezheti simán. Nem vagyok nő, így nyilván ez egy feltételezés. Én ha kanprosti volnék, biztos így volnék vele.

Ha bejön a nőkuncsaft, akkor van jó szex.

Ha negyon nem esetem, akkor idegenkedek tőle.

Ezek is így lehetnek vele. Szerintem nem mind emocionális ezek közt a lányok közt, mint a családanyatípusok.

HA jópali van, akkor könnyű a pénzkerset is.

Ha gyér pali megy, akkor egy kicsit melósabb a napja, de tűrhető. Egy szippantós autón dolgozni még kényelmetlenebb.

2013. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez is irányítható. Mármint én pl tudom agyból irányítani, hogy mennyire vagyok nedves. Nem véletlen nem fájt soha a szex. Megjegyezném, nagyon nem vagyok prosti, életemben 2 pasival feküdtem le, ebből a 2. a férjem.
2013. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezik. Nekik ez olyan mint nekem villanyszerelőként behúzni egy kábelt, vagy kivésni egy hornyot.
2013. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző, ha ez igaz volna, akkor sosem jött volna össze prosti kuncsafttal. Pedig úgy hírlik ,volt már példa ilyenre is. Bármi megeshet. Két ember egy ilyen szituációban is eshet szerelembe simán. De ez emberfüggő, személyiségfüggő. Ezek a lányok nyitottabbak.
2013. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem élvezik. Jellemzően nem a jó pasik szorulnak rá hogy prostihoz menjenek.
2013. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

utólsó mekorát tévedsz , vannak jó pasik akik jól néznek ki de nem akarnak csajt felszedni és szótlanok vissza húzodók és inkább prostiznak mint én .vannak a kő gazdagok akik szintén prostiznak, vannak az olyan palik is akik azért járnak hogy extrémebb vágyaikat kiéljék.

ronda embernek is lehet 100 nője jó pasinak meg lehet egy se ha nem nyitott és helyekre se jár

2013. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!