Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mensi alatt szexelhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mensi alatt szexelhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon kivanom de meg szuz vagyok..nem birok magammal.Nem birok meg 5 napot varni

Hogy lehet megoldani igy?

Alaposan lefurdok elotte az termeszetes de meg mit tegyek?

Nem lesz veres minden?


2013. máj. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
De véres lesz minden. Ha eddig kibírtad, most már nem tudsz várni pár napot. Ragaszkodsz a Drakula-nászhoz?
2013. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nem tudok varni
2013. máj. 16. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy nem hsizem el hogy nem birsz még ki pár napot. Csak még egy ok arra hogy ne tudd magad elenegdni és ne legyen még annyira sem jó. A lányoknak általában nem élveztes az első pár együttlét. Egyébként lehet együttlét csak fontos a gumi mert nagy a fertőzésveszély mivel nyitva van a méhszájad.
2013. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nőre lágyuló humánum válasza:
Ha a partnerednek van gusztusa és vágya hozzá..Bár a nők nagyrésze ilyenkor nem igazából akar szerintem..
2013. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat en mas vagyok :D
2013. máj. 16. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

én is megbolondulok mindig menzesz alatt, annyira szexelhetnékem van, de szerintem a szűzességed ne ekkor veszítsd el.


ha mégis azt szeretnéd, és feltétlenül most, akkor teríts magatok alá egy nagy sötét törölközőt, mindenképp szólj róla a partnerednek, mindenképp húzzon gumit, és persze tusolj előtte le, de ez azt hiszem alapvető. esetleg addig ameddig nem kezdetek bele egy betétet vagy vmit tegyél a bugyidba, h ne legyen mindened csurom vér...

2013. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!