Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőhónap elején leszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elphaba kérdése:

Jövőhónap elején leszünk a párommal 1 évesek. Meg szeretném lepni őt valami csekélységgel (aminek örülne is! ). Kevés szabadidőm van. :$ A süteményt főleg a krémesebb fajtájúakat nem igazán szereti, ->süssek Neki? -Vagy mivel lepjem meg Őt?

Figyelt kérdés
Levegő
2013. máj. 17. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég ha pucéran fogadod :P vagy valami falatnyi ruhácska
2013. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En elsö evfordulora ekszert vettem. Azoknak mindig örülnek, es kicsit több mint egy sütemeny. Persze ha fiatal vagy es nincs penzed megertem, de vannak mar olcsobban is szek ekszerek es szerintem ilyenkor nyugodtan lehet kerni szülöktöl egy kis tamogatast, ilyenre tuti nem sajnaljak a penzt.

Opsz, most esett le, hogy inkabb lany vagy mint fiu. Akkor szex! En annak örültem inkabb, a pasiknak nem nagyon kell ajandek. Habar szex es süti... Az jo paros.

2013. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezust nyaklanc vagy karkoto.
2013. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vsacsi, süti, szex

Esetleg kulcstaróba gravírióoztatni a neveteket, vagy a kezdőbetűket.

2013. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a süteményt nem szereti, akkor azt szerintem mondjuk hanyagolhatnád... Nem is értem, ez így hogy jutott eszedbe?!
2013. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van a levegővel? :D
2013. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!