Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy van egy srác akinek állítólag tetszem meg szeretne tőlem többet is. De eddig mindig vékony, vékonyabb barátnői voltak rajtam meg van pár kiló+ inkább kicsit a molettebbek közé tartozom:S:S:S Szóval előjött bennem az, hogy tényleg tetszek neki vajon? Mit tegyek, hogy ez ne fusztráljon ennyire?
2013. máj. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ússz az árral

majd meglátod,vesztenivalód meg nincs

2013. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor most mit parázól?
2013. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azon hogy az exei vékonyak voltak ez jelenthet valamit nem? és hogy ha pl. elmegyünk strandra vagy valami nem fog tetszeni neki az amit lát hogy van egy kis has meg ilyesmi mert nem ehhez volt úgymond szokva
2013. máj. 17. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy megmozgattál benne valamit ( nem azt te kis perverz XD ) Vagy már megunta a pálcika embereket.

23/F

2013. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: Kutyák játszanak a csontokkal.


Nekem is állandóan vékony csajaim voltak(22), és egy homokóra, mire eljutottam mostani páromhoz, akivel évek óta boldogan élünk együtt. Ő is homokóra alakú, és hidd el, ha valakinek tetszik valaki, nem utólag kezd el "mérlegelni" sőt, én soha nem is figyeltem a testméretet.


Szerintem...

2013. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesen izgatod magad előre! Tetszel neki és kész! És csak a strandon fog látni? Korábban nem?

Ne parázz!

2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinek:)

Tali már volt meg lesz is, de azért az előnyös ruhadarabok valamelyest fednek.Azért mondtam a strandot példaként mert jön a jó idő és ott csak bikinibe van.

2013. máj. 19. 17:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!