Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen a 16cm hósszú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen a 16cm hósszú és 3,5-4cm vastag pénisz az átlagosnak számít?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
ELEGEM VAN EZ MÁR A 10,000. ILYEN KÉRDÉS. KI NEM SZ@ARJA LE HOGY MEKKORA?
2009. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

NEM NEM ÁTLAGOS!!!!!!!!!!!!!!!


NAGYON PICIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TÉNYLEG A F*SZ KIVAN EZEKKEL A KÉRDÉSEKKEL!!!


HA ÖNBIZALOMHIÁNYOS VAGY, AZ IS MARADSZ A VÁLASZAINK UTÁN IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


L/22

2009. okt. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

,,Válasz ELEGEM VAN EZ MÁR A 10,000. ILYEN KÉRDÉS. KI NEM SZ@ARJA LE HOGY MEKKORA?"


Tény, hogy unalmasak ezek a kérdések, de ezek a válaszok pláne. Ha nem tetszik miért kell beleszólni?


Nagyon egyszerűen működik ez az oldal. Valaki feltesz egy kérdést, a másik meg válaszol a kérdésre. Ki csinálja most a nagyobb offot, ő vagy ti?

2009. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Te sem a kérdésre válaszoltál OFF!
2009. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
:) Hát,ha tényleg igaz az,hogy 24 éves korunkig minden testrészünk növekszik,akkor nincs okod panaszra!!Ha felnőtt férfi lennél,azt mondanám,hogy átlagos,de semmiképp nem kicsi!!Ne akarj túl nagyot sem,mert tudod,a nők azt mondják(ja,én is nő vagyok egyébként :) ),hogy nem a méret számít,hanem hogy hogyan tudsz bánni vele!! :) :) :)
2009. okt. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem pont jó a korodhoz képest, és valószínűleg még nőni fog, szóval no para :) De ha nem nő, akkor is jónak számít. Ez egy átlag méret a fehér férfiaknál :)

Aki meg fel van háborodva, az minek ír ide? Senki nem kérte. Had kérdezze meg, ha meg akarja.

Az viszont butaság, h nem számít a méret. Nem tudom mit tudnátok kezdeni egy 10 vagy annál kisebb farokkal... Naugye... Hiába tud bánni vele a pasi, egy nőt akkorával nem igazán lehet kielégíteni.

2009. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

A páromé nagyobb, úgyhogy nekem kicsinek számít. Muhaha. Most ki vagy röhögve.

Nőjj fel. Nem attól leszel férfi, hogy ilyen kérdéseket teszel föl. Vagy társkeresés céljából tetted? ha már az e-mail címed is kint van.

19/L

2009. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

A 16:22-es vagyok.

Képzeld, az én páromé is nagyobb, mivel fekete férfi, de attól még nem kell a másikat kinevetni. Ez csak téged minősít. Nyugodtan leszavazhatsz ezért, de az értelmi színvonalad nem lesz több tőle... 21/L

2009. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Van egy fekete pasid és úgy gondolod, hogy minden feketének nagyobb van mint a fehéreknek? Te nagyon buta vagy. Pláne, hogy még az iróniát se érted.
2009. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

kérdezőnek:

pont jó a farkad szerintem, az átlag 14-16 cm

én nem szeretem a túl nagyot, mert szűk a hüvelyem, szal vannak ilyen nők is

2009. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!