Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan szidják a "ribanc" lányokat/nőket. Ugyan akkor pedig kihasználják őket és ugyan úgy megdugják őket mint a normális csajokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
mert akiket nem dughatok meg az ribanc, akiket meg igen azok a normális csajok :D
2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hülye lennék nem kihasználni, és hónapokat várni egy normális csajra, amikor a r*bancot szinte rögtön használatra kész... És pont ettől lesz ő ribanc, hogy könnyű megd*gni, nem csak nekem, hanem sok tucat férfitársamnak is...
2013. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Itt alapvető fogalmi zavarok vannak:


úgy érted hogy a "ribanc" lányok a csinos, jól öltözött lányok.


a normálisak, pedig a kevésbé szépek, esetleg slamposak.


de mindegyik huszonéves lány (alatta meg főleg) a külsőségekre hajt meg a szexre :)

2013. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most lehet hogy sokan hülyének fognak nézni, de én valamilyen szintem becsülöm az ilyen nőket.

Olyasmit tesznek elérhetővé gyakorlatilag ingyen, ami sok pasinak, akik kicsit nagyobb étvágyúak szexuális téren mint az átlag, illetve az átlagnak is, ami sok nőnél (prosti) megint csak pénzbe kerül, akárcsak egy párkapcsolat (persze most tekintsünk el a párkapcsolatban lévő összes többi pozitív dologtól, meg hogy "kifizetődőbb", mint a prostizás, és csak a szex részét nézzük).

Gondolom nem sokan értenek ezzel egyet, de nekem ez a véleményem a témában.

29 F

2013. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, egyetértek veled, de csak részben, mivel azért azt nem árt tudni, hogy ezek a csajok is erősen válogatnak és csak a helyes pasiknak vagy a pénzeseknek tetszik szét ám, azt jó tudni. Engem bulikban csak a csúnya csajok akartak eddig maguknak vagy az olyan részeg csajok, akik már állni sem tudtak és szerintem azt sem látták, hogy milyen pasival táncolnak épp, de ahhozmeg nekem nincs gusztusom, hogy egy hullarészeg csajt kihasználjak és megdugjak, főleg, hogy közben még lehet le is hányna vagy épp kiájulna, ilyen alapon már dughatnék egy hullát is.
2013. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak azokat a ringyókat szidom, akik tök normálisnak és okosnak tünnek, de mégis kiderül róluk hogy a lenin szobron kívül már mindenkinek megvoltak. De azok a csajok, akiken már messziröl látszik hogy ordas nagy k-urvák, azokkal nincs bajom mert tudom hogy mit várhatok tölük. tehát ha valaki ribanc az vállalja is fel, és akkor nincs gond.
2013. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!