Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nincs sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nincs sok kedvem egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, de egyszerűen (még) nincs kedvem 1 lánnyal sem járni, néha belegondolok, hogy de jó lenne stb... De aztán eszembe jut, hogy a suli végett nagyon időm sincs, mire hazaérek már elég fáradt vagyok, nyáron meg megyek dolgozni hogy legyen egy kevés pénzem, szóval nyáron sem nagyon lenne időm ilyen dolgokra.

16/F



2013. máj. 18. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
majd ha megcsap a punci illata akkor lesz:)))
2013. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális. Én is 16/f vagyok és én sem szeretnék kapcsolatot, mert nincs rá időm.Persze ettől még szeretnék meg dugni pár csajt:D csak járni nem akarok velük.
2013. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális szerintem, nekem sem volt semmi kedvem 16 évesen fiúkkal foglalkozni. Suli után jó ha volt pár szabad órám, azt szerettem egyedül tölteni.
2013. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nincs időtök?:O

Mi lesz veletek akkor 5-6 év múlva?

2013. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nincs időm csak sztem nem tartana sokáig :D...
2013. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor kelek, és kb. délután 4-5kor érek haza suliból ( naponta kb. 2 óra buszozás ), nem sajnáltatni akarom most magam vagy valami, mert van aki még hamarabb kel és még később ér haza , de hamar fáradok erről nem tehetek... :D
2013. máj. 18. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor jobb, ha megtanulod beosztani az időd..

van olyan napom, hogy 5:30-kor kelek, és 08:00-tól 20:15-ig órán vagyok (kb. 2 órás szünettel)

én se akarom magam sajnáltatni..

Hogy válaszoljak is, nem gáz.

19 évesen éreztem azt, hogy megértem egy kapcsolatra.

2013. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen se érzem azt hogy megéltem egy kapcsolatra, pedig soha nem volt senkim. Élvezem az életemet egyedül, többször voltam már külföldön, jó munkám van stb. Minek elrondítani ezt a (számomra)tökéletes életet egy kapcsolattal??
2013. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző: teljesen igazad van!
2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!