Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap volt a bulija, ő 7....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a bulija, ő 7. -es én 6. -os és csak engem hívott meg a 6. -ból. Lehet csak azért mert jó barátok vagyunk. Nagyon bírom, bátyóm legjobb haverja, ezért sokat találkozunk. Naponta 1-2 órát. És nagyon bírom mert sokat hülyülünk Bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác. Bejövök neki?
2013. máj. 19. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, ez aranyos. Öcsim is 6.-os, tudom, h hogyan gondolkodtok. De azt kell mondjam nem írtál eleget ahoz, h tanácsot lehessen adni. Viszont a leírtak alapján: a Srác nem egyértelműen miattad van ott. Az h a bátyád legjobb haverja még ráadásul neccesé is teszi a dolgokat, hiszen egy bátyj sosem örül ha a húga pasizni kezd, legfőképp akkor nem ha a legjobb haverja a kiszemelt!
2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseriteni, de attol, hogy sokat talalkoztok es meghivott egy buliba, meg nem azt jelenti, hogy bejossz neki. Probalj meg celozgatni neki, hogy te mit erzel, ha viszonozza akkor eselyed van ra, hogy ugyanazt erzitek. Persze a celozgatas ne egyertelmu legyen, szoval ne add a tuttara az erzelmeidet.

Szerintem a batyadat is megkerdezheted, hogy van-e valaki, aki tetszik neki, persze bekamuzhatod, hogy csak a baratnodnek tetszik, ha rakerdez!:) Sok sikert.;)

2014. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!