Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik női borotva hab?

Figyelt kérdés

Valaki használ közülletek?(intim részre..)

mert ha simán borotválom mindig kipattog..fontos:) kérlek normális válaszokat!17/L


2013. máj. 19. 19:18
 1/4 anonim válasza:

Igen létezik!

Én használok és szerintem nagyon jók, sokkal puhább lesz a bőr és nem is szárad ki a borotválkozástól annyira :)

2013. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze,keress a dm-ben vagy a rossmann-ban. ha kipattog a bőröd,akkor utána babahintőporozd be egy kicsit,az csökkenti a szőrtüszők gyulladását
2013. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindneképp kenj rá valamit. Csak ugy minden nélkül tilos borotválkozni. én simán tusfürdőt szokta, vagy az intim mosakodót. Az is bőven elég nem kell külön hab. De valami muszáj.
2013. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kipattog, tök mindegy a borotvahab is. Nekem is kipattog, és én már csomó dolgot kipróbáltam rá. A kipattogás oka, hogy baktériumok kerülnek az úgymond sérült szőrtüszőkbe, és gyulladást okoznak. Erre a borotvahab nem megoldás sajnos. Van, akinek érzékenyebb a bőre, azoknak begyullad, akiknek meg nem érzékeny, azoknak nem gyullad be. Fertőtlenítsd borotválás előtt is, és utána is, és a borotvát is, ezzel kicsit csökkenteni lehet.
2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!