Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a techno-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a techno-t hallgató, Dj pasik többsége hűtlen és olykor drogozik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a gondolatmenetet?
2013. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez minden zenei stílusnál előfordulhat,de nem lehet általánosítani. Mindenesetre valószínűbb,hogy egy klubzenét hallgató bedob egy ekit,mint az,hogy egy metált hallgató

de mondom,nem lehet általánosítani,személyfüggő erősen!

2013. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Látjátok, a gondolkozás nem való nőknek! Már megy is a kombinálás és a fölösleges elmélet gyártás.
2013. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátnőim féltenek egy ilyen pasitól. És kiváncsi vagyok h mások mit mondanak. Mert én nem szeretem az általánositást, de azt mondják, hogy naiv vagyok.
2013. máj. 19. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze. Statisztikai próbákkal igazolták, hogy szignifikáns kapcsolatban a zenei stílus és a drog között.


:D

2013. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
No comment. -_-'
2013. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ez max. azért mondható el, mert a discokban hamarabb találkozhatnak lányokkal, nagyobb az esély a megcsalásra. Egyébként emberfüggő. A drog is ugyan ez a séma. Ha tudod, hogy eddig is drogozott, nem biztos, hogy le fog tudni állni. Ha nem drogozott, reméljük nem is teszi. :)
2013. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

van aki a rock-erekről mondja ugyanezt...

Ergo ez egy baromság!

2013. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Habár tényleg sok DJ meglehetősen léha életet él, azért egyértelműen általánosítani nem kéne. Inkább ismerd meg őt, tudd meg, hogy milyen, és ez alapján ítélj. Ne zenei ízlés meg foglalkozás alapján.
2013. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez független attól hogy mit hallgat, és mivel foglalkozik az illető, lehet akár hárfás az operában is... meg kell ismerni azt az embert rendesen, akivel akarsz valamit...
2013. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!