Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Hogy tapasztaljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Hogy tapasztaljátok, hány ilyen lány van manapság?

Figyelt kérdés

Természetesen a belső az érték, a külsejéről nem tehet senki, de arról igen, hogy milyen ember. Ettől függetlenül hozzá tartozik az igazsághoz, hogy az illető nagyon nagyon szép, ártatlan és kedves kis arca van, természetes, nem festi a haját, az alakja nagyon jó, nem mocskos szájú, visszafogottan de csinosan öltözködik, nem kihívóan, (pedig szép, átlagos, kerek melle van).

Mindezek mellett jólelkű, gyerekszerető, 22 évesen egy kapcsolata volt még, megértő, figyelmes, jófej, lehet vele komolyan beszélni, lelkizni, de nagyokat nevetni is, nem beképzelt, szerény, néha szégyellős.

Tud főzni, szorgalmas, dolgozni is tud és akar. Szeretni nagyon tud, az értékrendje nagyon rendben van.

Létezik ez a lány egyáltalán, van még ilyen? Nincs itt valahol becsapás? :O Csak ámulok...



2013. máj. 20. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kedves, hogy így leírtál :)
2013. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

sok ilyen van.

viszont a nagyon szép az relatív.

mert ha nem sportol rendszeresen,akkor csak ideig-óráig marad nagyon szép.

tapasztalataim szerint még a legjobb genetikával rendelkező csajok is megfolynak 26 éves korukra ha nincs az életükben sport.

erről meg nem írtál,hogy csinálna valamit.

2013. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Az én menyasszonyom pont ilyen, én se hittem volna hogy létezik ilyen,de rátalàltam 15 évesen,és azóta sem vàltozott semmi. Kitartás ha nem keresed meg talál téged is, egy ilyen karakterű lány.
2013. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10-ből 8, csak ők nem világítanak az utcán így rájuk soha nem fogják azt mondani amit a maradék 2 anyagias, agyonsminkelt, mellkidobós, miniszoknyás plázacicára, hogy "ilyenek a nők!" :)
2013. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz ezzel a nővel, mert vagy minden kamu-vagy minden igaz nála, és akkor bele fogsz esni.


Nőként mondom: virusilag és mindenhogy azok a nők a legveszélyesebbek, akik 1 partnert nyomnak az uj tagnak.


Szóvl 50-50% esélyed van. Vagy minden igaz, vagy minden kamu. Nagyon észnél légy, ne hogy bepalizanak.

2013. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. Igaz, a sport egyébként sem árt senkinek, nőnek se, férfinek se.


Jelzem nem testépítésre gondolok, arra, hogy manapság a fiúk "tápos csirkét" próbálnak csinálni magukból (ami a lányok nagy részének mint végeredmény nem is igazán tetszik, valljuk be).

2013. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg gyanús kicsit. Túl "szép". Azt nem írom, hogy unalmas lesz, mert ha van véleménye, személyisége, érdeklődése, nem lesz az.


De egy partner? A mai világban? A "botlások" hol vannak? Az emberi oldal?


Tényleg csak óvatosan, sok ügyes nő angyali arccal adja elő minden férfinek ezt.


De vannak ilyenek, éppen én írtam a 10-ből 8-at. Nem olvastam elég figyelmesen. Azért "ennyire" nem ilyenek még ők se!

2013. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen vagyok. Csodálkoztam mikor ezt olvastam. A legtöbb fiú már nem az ilyen lányokat keresi tudtommal.:O
2013. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. Mert a feltűnőbb lányok elvonják a figyelmüket.

És azért ismerjük el, a szégyenlősség, szerénység is csak leírva pozitívum, egy nagyszájú általában sikeresebb akkor is, ha szidják mint a bokrot.


Talán akik a belső értékekre figyelnek, van idejük kivárni azokat, ők az ilyen lányokat keresik.

És itt lehetne a fiúkról is beszélni, hány százalékuk figyel erre.

2013. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rododendron ***** válasza:

én ilyen vagyok, de nem tudok főzni :/ úgyhogy azt hiszem kiestem a pixisből

viszont az ilyen lányoknak általában van is barátjuk, vagy ha nincs akkor azért mert mindig az kell nekik amit nem kaphatnak meg.

2013. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!