Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem szép a mellem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép a mellem, meg szeretném műttetni, de a párom szerint "nem kéne" mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy nagyon sok fórumot meg mindent böngésztem át, hogy arra a következtetésre jussak, hogy a mellem kinézete egyáltalán nem jön be a pasik 90%-ának, mindezt így 20-on éves korom ellenére.


Ez már javulni/nőni/formálódni nem fog, úgyhogy eléggé el vagyok keseredve. Arra gondoltam, hogy megműttetem magam, ha összegyűlik rá a pénz, viszont a párom nagyon ellenzi.


Tudom, hogy, ha valaki "szerelmes" , akkor úgy jó neki a párja ahogy van, de viszont, ha idegen pasik véleménye szerint borzasztó a mellem ennyi idős koromban, akkor hogy higgyem el, hogy így tetszem a páromnak ahogy vagyok?


Szerintem csak a kockázat miatt fél, viszont én meg rettentően rosszul érzem magam, hogy szex közben olyan melleket kell néznie, ami nagyon ronda, és már őt is sajnálom a mellem állapota miatt.


Mégis mit kéne tennem?

Megműttessem annak ellenére, hogy a párom próbálja "elhitetni" velem, hogy így jók a melleim ahogy vannak, vagy pedig ne csináljak velük semmit, de éljek örökké azzal a tudattal, hogy lehet, hogy a párom más melleket képzel az enyém helyébe amikor szexelünk, és hogy alig várja, hogy visszavegyem a felsőm?


A szokásos idióta válaszokat légyszíves mellőzzük, mert eléggé el vagyok már keseredve így is.



2013. máj. 20. 20:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Étrisyon:


Természetesen magamnak is szeretnék tetszeni, de szerintem, ha neked lenne valami gond a férfiasságoddal, pl, hogy van benne egy S kanyar, akkor valószínűleg nem csak magadért csináltatnád meg, hanem a párodért is. Vagy nem?

2013. máj. 20. 20:38
 12/21 A kérdező kommentje:

[link]



sajnos hasonló az enyém is...


nemtudok mit hozzáfűzni, ha ez bárkinek is bejön, azt megtapsolom.

2013. máj. 20. 20:46
 13/21 anonim ***** válasza:
De most mi a baja? Hogy kicsi, vagy mi? Mert ezen a képen a komplett nő ronda, de ha valakinek jó alakja van és kis melle, az nem gond.
2013. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nekem lenne a pélómban valami olyan deformáció, ami - szavaiddal élve - a nők 90%-ának nem tetszene, VISZONT a kedvesem határozottan ellenezné, hogy megműttessem, akkor én cseppet se gondolkoznék rajta, nem műttetném meg. Sz*rok rá, hogy más mit gondol, ha az, aki nekem a legfontosabb, nem akarja a műtétet.

(Egyébként azért a "nem tetszik" meg a deformáció azért két nagyon különböző dolog.)

2013. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

az én mellem is egy nagy deformáció.

még angolul is van neve.


"tubular breast" néven meg is találod.

Jobb képet nem találtam.

2013. máj. 20. 21:12
 16/21 anonim ***** válasza:
Azzal is számolj, hogy a "megcsináltatott" mellek természetellenesen hatnak minden esetben.
2013. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Magyarul rakétamellnek nevezik, nekem pont tetszenek :d
2013. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát szerintem ez az egyik legvisszataszítóbb forma, már annak is örülnék, ha szimplán csak A-s vagy annál kisebb, de kerek mellem lenne. :(
2013. máj. 20. 21:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Figy és ha mondjuk 2 gyerek után löttyedt lesz az egész tested, akkor mit csinálsz? Egy férfi nem azért szeret egy nőt, mert tökéletes a kinézete.. Lehet a legjobb tested a világon, ha csak az kell, igen rövid idő alatt ráun az ember.. Amúgy megmondom neked, hogy berakatod a gumit, akkor sem lesz szebb, csak nagyobb... 38 F
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz eldönteni, mivel 1-2 képen tényleg elég undorító, viszont van olyan kép, amivel semmi gond nincs, még szép is. Némelyik volt csajomnak is volt hasonló, naosztakkor.
2013. máj. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!