Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú soha sincs bejelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú soha sincs bejelentkezve Facebook cseten, de ettől függetlenül facebookozik gyakran, akkor nem akarja, hogy írjon neki bárki is?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit régóta ismerek, de sosem kerültünk egymáshoz közel, alig beszéltünk még. Szeretném közelebbről is megismerni, de kb csak facen tudnék nála kezdeményezni. FB-on viszont egy jóideje már nem látom fent cseten, de azt látom h lájkolgat dolgokat és kitesz állapotokat, tehát facebookozik. Miért van kijelentkezve cseten folyton? Így is írhatok neki? Bár csak olyanokat írnék, hogy mi a helyzet vele, meg stb, tehát semmi "lényegeset". Ezért lehet h hülyének is nézne,mivelhogy nincs fent cseten,mégis írogatok neki... Személyesen is lenne lehetőségem kezdeményezni, de az elég bonyolult lenne,mert folyton a haverjaival van,és nagyon ritkán találkozunk még úgy is h velük van.:( Mit kéne tennem?

20/L


2013. máj. 20. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem akarja, de elég rosszul csinálja csórikám.
2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván azért. Én is sokáig nem voltam bejelentkezve, mert nem akartam hogy írogassanak nekem. Csak azzal beszéltem, akivel akartam. De szerintem nem lenne gáz, ha írnál neki. nem csak akkor szoktunk írni valakinek ha fent van :D írj nyugodtan neki.
2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, én pont ezért nem vagyok fent fb chaten, nem akarom, hogy állandóan betaláljon valaki.

de az nem zavar, ha üzenetet kapok, arra ráérek később is válaszolni, én is szoktam így ráírni erre-arra.

2013. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok eltaláltad, nem akarja az illető h írjanak neki folyamatosan. Max üzeneteket fogad jobb esetben. Szóval ha üzenetet írsz is 2 esélyes vagy elolvassa vagy úgy dönt h nem mikor meglátja ki küldte. Ha minden áron őt akarod akkor személyesen kellene felkeresned.
2013. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

talált, nem akar dumálni

én is így csinálom, csak egy ember miatt vagyok ott

üzenetet hagyjál neki N

2013. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok soha bejelentkezve, amolyan minek alapon, aki akar ir egy üzenetet és válaszolok, közelebbi ismerősök tudják, hogy irhatnak nyugodtan mert sokat vagyok fönn csak nem jelentkezem be, aki nem tudja, az is ir max. meglepödik ha egyből válaszolok. Ne olyann szöveggel irj rá, hogy mizujs, hanem esetleg ha egy suliba jártok vagy van közös érdeklődési kör akkor kérdezz azzal kapcsolatban, kérhetsz segitséget stb. lányoknak ez könnyű szerintem:)
2013. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem jelentkezek be chat-re, az osztálytársakkal is mindig úgy beszélek!
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!