Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha a suliban azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha a suliban azt hinnék, leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az, de jó lenne, ha azt hinnék.

Hogyan terjedhetne könnyen a hír?

17L


2013. máj. 21. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy, hallod, miért ezzel akarod felhívni magadra a figyelmet? Ennyire nehéz mondjuk jól tanulni vagy jófejnek lenni, csinosnak, hogy inkább ezért dicsérjenek? Na mindegy.


Az én osztályomban akkor hitték azt valakiről, amikor feltűnően bámulta a lányokat az öltözőben, hangosan mondta, hogy uhh, de jó a feneked! Egyébként nem volt az, csak ilyen hülyén viselkedett. De ha nem akarsz te magad annyira leégni, akkor valamilyen sulis eseményen smárolsz egy csajjal, vagy kiírod fb-ra, hogy kapcsolatban vele: Kis Kata (megkéred egy barátnődet, hogy vállalja el).

2013. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most komoly?
2013. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6os: szerintem nincs kerítés:(
2013. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ti ilyenkor mit éreztek, amikor ilyeneket írtok ki? És légy szíves méltass minket válaszra, ha már mi is méltattunk téged! Szerintem ez egy oltári nagy baromság, amit most forgatsz a fejedben? Már miért jó ha egy 17 éves lányról azt hiszik, hogy leszbikus? Még annak se jó, akit esetleg tényleg az, nem hogy annak aki egyáltalán nem. Ezzel mi a célod?
2013. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!