Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesíti a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesíti a férfiakat az, ha egy csinos nő egy inkább csúnyácska férfivel jár?

Figyelt kérdés

Én már hét éve vagyok együtt a kedvesemmel, és a külsőnk nagyon nagyon eltér. Sokan megkérdőjelezték már a kapcsolatunk őszinteségét, de szerintem ez a sok év már jelent valamit..... Volt olyan srác, aki egy buliban nem akarta elhinni, hogy vele járok, azt hitte csak így akarom lerázni, és ilyen esetem már nagyon nagyon sokszor volt. Az is megesett, hogy kérték csókoljam meg....akkor elhiszik.... Nha az illető el lett küldve, mert ezzel megsértett nagyon. Szerintem ez nem féltékenység, mert a csúnya férfiak sem akarják elhinni, és gorombán beszólnak neki, hogy egy ilyen pasi mit keres egy ilyen nő mellett.

Igaz ezt már megszoktuk ennyi idő alatt, de mai napig nem értem a miérteket.



2013. máj. 21. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert megdől a sztereotípia, ez sokakat idegesít.
2013. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
nem lehet, hogy azon vannak kiakadva, hogy egy értelmes srác miért jár egy ilyen felületes gondolkodású buta lánnyal? amúgy gratulálok a kapcsolatotokhoz, még sok boldog évet kívánok neked...
2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A férfiakat az is zavarja, ha jó pasival jössz össze, merthogy akkor csak a külső érdekel... Ha pedig kevésbé helyes pasival jössz össze, akkor az zavarja őket. Ez ilyen. Nem kell foglalkozni másokkal, csak úgy lehet boldog az ember!
2013. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Féltékenyek,mert magukat "jobbnak" gondolják.
2013. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Abban már belefáradtam, hogy magyarázkodjak, miért vagyunk mi igazán boldogok, mert rájöttem ez olyan mintha magamat kellene állandóan védenem, pedig nehogy már. Másnak nem tartozom elszámolással, csakis magunknak.

Persze, aki megismeri a kedvesemet, az szerintem azonnal rá is jön miért is vagyok vele már ennyi ideje. Mindenki azonnal megszereti egy társaságban, mert annyira kedves és vidám természete van. Csak ez első látásra ugye nem jön át az embereknek, tehát marad az ítélkezés.

2013. máj. 21. 15:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem minden férfit idegesít, én pl annak tartom magam, és mégis teljesen közömbösen hat rám mindez. :)
2013. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
persze, a nagy számok törvénye alapján ez logikus! :)
2013. máj. 21. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden férfi állandóan nőt akar, és nagyon kevés az, akinek annyi és olyan jut, amilyet szeretne. A férfiak életében egy nagy feladat a hódítás, a csajozás megtanulása. Ennek érdekében kezdik zselézni a hajukat, ennek érdekében gyúrják ki magukat, stb.



Ha egy férfi azt látja, hogy egy, szerinte nála sokkal rosszabb képességű férfi kapja meg azt a nőt, akire ő hiába áhítozik, akkor ebből azt a visszajelzést kapja, hogy ő nem elég jó a nőnek. Más szóval irigykedik.

2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyire felszínesek az emberek... Lassan kezdek beletörődni...
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 The Other ***** válasza:

A #8-as nagyjából leírta a lényeget.

Másabb példával illusztrálva: olyan ez, mint amikor valaki már 20 éve dolgozik szorgosan egy cégnek. Amikor kell, zokszó nélkül túlórázik, mindig a határidők előtt végez a melóval, minden ötletét megosztja a vezetőséggel bla-bla és eljut mondjuk a középvezetői szintre. Erre egyszer csak megjelenik valaki, aki nem is ért annyira a dolgokhoz, nem is szorgalmas, de a nagyfőnök sógora és rögtön felső vezető lesz... Még szép, hogy felháborodik a becsületes dolgozó :D


Mi férfiak (általában) szeretünk egyszerűen és logikusan gondolkodni. Ki is fejtem az eszmefuttatást (természetesen a számszerűsítés csak a szemléltetés miatt van, nem szoktunk ennyire "pontozni", inkább érzésből megy a dolog):


Például, mi kell a nőknek? Jó megjelenés, jó egzisztencia, szerethető belső tulajdonságok.

Felfogásunk szerint a 3 kategóriára külön-külön pontok járnak (mondjuk max. 10-10), és minél jobb az összpontszám, annál "jobb" nőket lehet felszedni. Meglátnak mondjuk téged, aki egy mondjuk min. 27 pontos hapsit érdemel (aki ilyennek tartja magát, annál már egó is van rendesen) és be is próbálkozik. Erre meglátja a párod, aki pl. egy Quasimodo (külső: 0) és nem Armani selyemöltönyben és arany Rolexben feszít (egzisztencia ~5). Ha feltételezzük, hogy ő a legjobb lelkű, legérzelmesebb hapsi a világon (belső 10), az akkor is csak 15 és hol van ez még a 27-től? (Ismétlem, ez a számszerűsítés csak a példa miatt van, ennyire senki se gondolkodik numerikusan!)

Vagyis itt egy anomália csúszott az elméletbe, ami csak azzal magyarázható, hogy CSALÁS (igazságtalanság) történt (ld. fenti példát).

Minden ilyen igazságtalanságot szembeköpésként értékel (az élet részéről) a férfiak többsége, mert ezzel az egész eddigi munkájuk és teljesítményük lett hiábavalónak és feleslegesnek beállítva. És erre természetes reakció a harag (úgy az egész világ iránt) illetve irigység a "csaló" iránt.

2013. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!