Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok álmodni éjszakai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok álmodni éjszakai magömlés közben?

Figyelt kérdés
Én először azt álmodtam, hogy bepisiltem rajz órán O.o A másikra meg nem emlékszem már. Összesen 2szer volt. Érdekes, hogy mikor álmomban szexeltem akkor nem volt magömlésem.
2009. okt. 3. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
maszturbálni kell, nem kell megvárni amíg éjszaka magától jön. nekem még egyszer sem volt. :)
2009. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szoktam, de azért volt éjszakai is :D
2009. okt. 3. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
nekem csak egyszer volt ilyen. Bicikliztem lefelé egy hegyoldalon, szembe a domboldalon báránycsorda. Be közéjük. Ott volt a fekete ruhás nő! nem igazán értettem a pózt ahogy kúrtam, hason feküdt rajtam, de a lábai a nyakamban. Majd egyszer csak BÁRÁNNYÁ változott! És akkor már ébredtem és élveztem
2009. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egyszer egy magömlése, egynek lennie kell!

Amúgy mindig szexuálisat álmodtam. Jók voltak!:)

2009. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy Supermanként röpködök vidéki templomok fölött, meg Predatorokat gyakok :)
2009. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kolosszus22 ***** válasza:
Nekem sem volt soha magömlésem csak úgy, biztos mert mindig kicsaptam. És mivel már 22 vagyok, így tutira nem is lesz.
2009. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem rohadt gyakran van, attól függetlenül, hogy mennyit rejszolok :/ Am én általában azt szoktam álmodni h dugok vmi jó csajt vagy éppen szop vagy vmi ilyesmit :P
2009. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy hosszabb önmegtartóztatás közben sem volt!

Ne nevessetek, de ez 3 hónap volt :) Nagyon jó, ajánlom mindenkinek!

2009. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van, nekem se volt.
2009. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem ezek az éjszakai magömlésdolgok 13-14 éves koromban voltak gyakoriak.Szóval jó rég:)


De emlékeim szerint én mindig a szexi 26 éves némettanárnőmről álmodtam,hogy bent vagyunk 2esben a teremben,zárt ajtók között és megy az kefélés...

Fantasztikus álmok voltak:)

Aztán mikor reggel felébredtem a gatyám tiszta ondó volt:S

Annyi rossz volt benne.


Aztán rászoktam a maszturbálásra és később a nőkre és elmúltak az éjszakai magömlések.

2009. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!