Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kíváncsi vagyok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kíváncsi vagyok mit szólnátok ehhez . (? )

Figyelt kérdés
Szakítasz a barátnőddel egy hosszabb kapcsolat után.Majd 1.5év múlva felbukkan egy fotó egy közösségi oldalon a volt barátnőd profilján.Rajta egy csecsemő,alatta pedig a neve.A baba egyértelműen rád hasonlít,keresztneve ugyanaz mint a tiéd.Mit tennétek ez esetben ?
2013. máj. 22. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Teszem azt, ha elég felelőtlen voltam, ahhoz, hogy ne vegyek észre ilyesmit, akkor azért csak rá kérdeznék, hogy kié a pöttöm...


A másik verzió a sunnyogás, hátha nem kell tartásdíjat fizetni. Bár ez a megoldás nem rám vall...

2013. máj. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a tiéd lenne azért szólt volna a csaj hogy kéne fizetni.:D
2013. máj. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok,a férfi reakciójára lennék kíváncsi.
2013. máj. 22. 07:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, úgy már más..:D Hát tuti rákérdeznék, hogy ez most az enyém?
2013. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
először is kiszámolnám, hogy lehet-e az enyém a gyerek. majd pedig rákérdeznék a lánynál.
2013. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is: utána járnék a jogi dolgoknak. Apa ként biztos nem lehetnék megnevezve, mert vagy házassági anyakönyvi kivonat kell (ami nem lehet), vagy apasági nyilatkozat (amire szintén emlékeznék. Így vagy más van megjelölve apának, vagy ismeretlen. Ez utóbbi esetnek kell utána járni, hogy ilyenkor ha ő azt mondja, hogy fizessek, mi van...


Másodszor gratulálnék neki, várván a reakciókat...

2013. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem is azt mondta,hogy apaként lennél megnevezve,hanem azt,hogy a keresztneved lenne a gyereké,az meg nem olyan,mint ha a vezetékneved is vinné...Lány vagyok én is,de ez egy érdekes helyzet lenne,az tuti.
2013. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Nem kell, hogy a vezeték nevedet viselje ahhoz, hogy a gyereked lehessen, még abban az esetben sem, ha házasság van, és a feleség is felvette a nevét a férjnek...
2013. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!