Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gondolkodhatnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolkodhatnak az olyan emberek, akik csak saját magukkal törődnek és semmibe veszik mások érzéseit? Értem ezt olyanokra, akik a cél érdekében képesek bármit hazudni.

Figyelt kérdés
Például egy nő vagy egy férfi összejön valakivel a pénzért, vagy csak egy menetért, közben hazudozik ahogyan csak tud, hogy mennyire szereti a másik felet, aztán amikor megkapja amit akar, minen sajnálat nélkül lelép. Vagy aki megpróbál elcsábítani egy nőt, aki párkapcsolatban él, kizárólag csak a szex miatt, de persze hazudozik neki, hogy mennyire szereti őt, végül ha jól megdugta, dobja. Nem törődik azzal, hogy mekkora fájdalmat okozott 2 embernek, örül magának, hogy elérte amit akart. Arra vagyok kíváncsi, hogy akik ilyet tesznek, egyáltalán nem éreznek sajnálatot, vagy bűntudatot magukban? Hiszen emberek vagyunk és tele vagyunk érzelmekkel, nem tudom elhinni, hogy semmi megbánást nem éreznek. Hogyan alakul ki az ilyen embereknél az eféle viselkedés, minek köszönhető ez?
2013. máj. 22. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Magasról lesz*rnak minden és mindenkit. Első hogy nekik jó legyen, ez a lényeg.
2013. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod néha amúgy én is elgondolkodok azon, hogy lehet, hogy nekik van igazuk. így ez által hogy másokat sz*rba sem vesz, így nem érheti őt annyi csalódás az élettől.
2013. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen a lelke mélyén arra vágyik, hogy múltjából előkerülő, álarcos ismeretlenek szürkületkor ráhúzzanak egy marhanagy zsákot, összekötözzék, és ripityára verjék különféle kényelmetlen tapintású eszközökkel.
2013. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hanariko ***** válasza:

Én is elgondolkodtam ezen, amit a második ír... és ha elég butus is hozzá az illető, akkor ha lehülyézik, megsértik, föl sem veszi, csak röhög rajta.

De aki nem ilyennek születik,úgysem tud ilyen lenni, mert van lelke és egy normális emberi léleknek rosszul esik, ha valaki mással rosszat tesz vagy valami...

2013. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!